«دولت مخفی» در جدول پخش شبکه دو قرار گرفت

0

گیگر:

«دولت مخفی» در جدول پخش شبکه دو قرار گرفت

به گزارش بولتن نیوز، شبکه دو سیما مجموعه تلویزیونی «دولت مخفی» را به تهیه‌کنندگی مشترک حمید آخوندی و علیرضا جلالی از دوشنبه ۲۵ مرداد در جدول پخش خود قرار داده است. این سریال به کارگردانی عبدالحسن برزیده و راما قویدل روایتی از سال‌های دفاع مقدس و مقاومت اسرا در اردوگاه های رژیم بعثی را در ۳۳ قسمت به نمایش می گذارد.

«دولت مخفی» روایتگر حضور اسرای ایرانی در عراق علی الخصوص زندگی حجت الاسلام سید علی اکبر ابوترابی در زمان اسارت بوده و قرار است تصویرگر گذر لحظه‌های همراه با بیم و امید خانواده های چشم انتظار آن ها نیز باشد. این سریال در قالبی داستان گونه، صبر، اراده و استقامت این هموطنان را به تصویر می کشد.

پژمان بازغی، لاله اسکندری، سام درخشانی، کاوه خداشناس، مریم بوبانی، علی اوسیوند، سعید داخ، مهدی صبایی، مهتاج نجومی، مریم سلطانی و … از جمله بازیگران این سریال هستند و فیلمنامه آن نیز توسط رحمان سیفی آزاد و داریوش ربیعی به نگارش درآمده است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: سعید یکی از جوانان جنوب کشور است که پدرش با شروع جنگ مفقود می‌شود. او برای نجات جان بقیه اعضای خانواده، آنها را به شمال کشور می‌برد اما خودش به جبهه برمی‌گردد و دائم بین جبهه و شمال کشور در رفت و آمد است تا این‌که در عملیاتی به اسارت درمی‌آید و بعد از آن ماجراهای زندگی سعید را در اردوگاه‌های عراقی خواهیم دید. لاله اسکندری نیز در این سریال نقش پروانه را بازی می‌کند، دختری که سعید به او علاقه دارد اما هر بار که این دو نفر تصمیم به ازدواج می‌گیرند، اتفاقی مانع ازدواج آنها می‌شود.

این سریال به استثنای جمعه ها هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید