دونده زمین به هنر وتجربه می رود

0

گیگر:

گفت وگوی با کمال تبریزی درباره فعالیتهای اخیرش

آن طور که کمال تبریزی می گوید: فیلم دونده زمین برای اکران، به گروه هنر وتجربه ارائه شده است.

گروه سینما و تلویزیون: کمال تبریزی از کارگردانان مطرح سینمای ایران است که چندی پیش فیلم ” از رییس جمهور پاداش بگیرید ” را بر پرده سینماها داشت. 

دونده زمین به هنر وتجربه می رود

/فیلم جدید کمال تبریزی با مضمونی سیاسی/

به گزارش بولتن نیوز، این روزها کمال تبریزی در حال پی گیری مقدمات ساخت فیلمی با عنوان کوری است . فیلمی که از مضمونی سیاسی  برخوردار است و تهیه کننده آن منوچهر محمدی است .کمال تبریزی توضیح می دهد: پروانه ساخت این فیلم صادر شده است . به گفته کمال تبریزی بازیگران این فیلم هنوز مشخص نشده اند.

/کمال تبریزی و ساخت فیلمی طنز درباره مذاکرات ۱+۵/

این کارگردان مطرح سینما ، از مدتی قبل قصد ساخت فیلمی طنز با موضوع مذاکرات ۱+۵داشته است . آقای تبریزی درادامه به سینما سینما می گوید : این پروژه ،هم اکنون در مرحله نگارش فیلمنامه است.

/دونده زمین به هنر وتجربه می رود/

دونده زمین از جمله فیلمهای کمال تبریزی است که در سال ۸۹ تولید شده وتاکنون اکران نشده است. آن طور که کمال تبریزی می گوید: این فیلم برای اکران، به گروه هنر وتجربه ارائه شده است. دونده زمین راجع به  داستان واقعی یک هنرپیشه مشهور ژاپنی است که نذر کرد در سن ۶۰ سالگی دور دنیا را بدود. او پس از یک سال و اندی آمریکا و اروپا را دوید و در کشور ترکیه متوجه شد به سرطان لنفاوی مبتلا است. او با اراده استوار و با اعتقاد وایمان بسیار به خداوند  راه را ادامه داد و به ایران رسید. او پس از ۷۵۰ روز دوندگی،  به ژاپن رسید.در این فیلم سحر دولتشاهی، خسرو احمدی، ناهید مسلمی، حسین عابدینی، تعدادی از هنرمندان نوجوان و خردسال و هازام کامپه ایفای نقش کرده‌اند.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید