دوچرخه‌های نورانی آینده را از اینجا ببینید

0

طراحان نمونه‌ اولیه‌ای از دوچرخه‌های مدرن سبک‌تر و کارآمدتر را برای آینده آماده کرده‌اند. سیکلوترون نام دوچرخه‌ای است که با بدنه سیاه رنگ کربنی و چراغ‌های زیبا، بیشتر به محصولات تخیلی فیلم‌ها شباهت دارد. به گفته طراحان، سیکلوترون فقط از لحاظ ظاهری منحصربه‌فرد نیست و امکانات فراوانی را در اختیار دوچرخه‌سواران قرار می‌دهد که آینده این وسیله را به‌کلی منقلب می‌کند.

مواد به کار رفته در بدنه این دوچرخه علاوه بر سبکی از استحکام بالایی برخوردار بوده و از لحاظ ایمنی نیز این دوچرخه را بسیار قابل اعتماد می‌کند. شرکت سازنده این محصول، دوچرخه خود را براساس فرم آیرودینامیکی هواپیماهای فوق سبک و جت‌های رادار گریز طراحی کرده و در نمای ظاهری این دوچرخه هیچ اثری از زنجیرهای دوچرخه‌های معمولی دیده نمی‌شود.

cyclotron-bike-6

استفاده نکردن از پره در چرخ‌های این دوچرخه سبب می‌شود از فضای ایجاد شده بتوان، برای کارهای دیگر استفاده کرد. به‌همین منظور شرکت طراح برای این دوچرخه لوازم جانبی مختلفی را در نظر گرفته که می‌توان از آن برای حمل و نقل وسایل و یا کودکان استفاده کرد. این دوچرخه با جعبه‌دنده‌های ۱۲ الی ۱۸ سرعته الکتریکی عرضه خواهد شد. تعویض دنده در این سیستم، در کمتر از ۰.۲ ثانیه انجام می‌پذیرد. چراغ‌های LED این دوچرخه علاوه بر زیبایی، ایمنی خوبی را برای شما فراهم خواهد کرد و رانندگان وسایل نقلیه در تاریکی شب، متوجه حضور شما خواهند شد. گفته می‌شود مدل ۱۲ دنده با قیمت ۹۹۳ دلار و مدل ۱۸ دنده با قیمت ۲۸۷۵ دلار عرضه خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید