دوچرخه سواری سر کلاس ریاضی اجرا می شود / تصاویر

0

گیگر:

دوچرخه سواری سر کلاس ریاضی / تصاویر

 

 

انتشار خبر جالبی از اقدام یک مدرسه درکلاس ریاضی! دوچرخه سواری ثابت دانش آموزان سر کلاس درس و هنگام تدریس ریاضی که در ادامه همین بخش از سایت تفریحی ناز وب به علت و انگیزه این اقدام اشاره می کنیم تصاویر و متن را در ادامه دنبال کنید.

 

دوچرخه سواری سر کلاس ریاضی اجرا می شود / تصاویر

 

 در یکی از کشورهای پیشرفته دنیا در زیر میز هر دانش آموز رکاب دوچرخه ثابت تعبیه شده است تا دانش آموزان بتوانند برای تمرکز بهتر در سر کلاس درس دقایقی را رکاب بزنند.

دوچرخه سواری سر کلاس ریاضی اجرا می شود / تصاویر

رکاب زدن دوچرخه ثابت در کلاس درس ریاضی برای افزایش تمرکز دانش آموزان خلاقیت جالب یک خانم معلم باهوش است که با نصب کردن دوجرخه ثابت در زیر میز دانش آموزانش توانسته است که تمرکز آن ها را برای یادگیری درس ریاضی به صورت چشم گیری بالا ببرد . در ادامه با سماتک همراه شوید.

دوچرخه سواری سر کلاس ریاضی اجرا می شود / تصاویر

این خانم معلم که خانم لمبث نام دارد در مدرسه ای واقع در کارولینای شمالی و در کلاس ریاضی دانش آموزانش که بین ۱۱ تا ۱۴ سال شدن دارند، این خلاقیت را به خرج داده و معتقد است که با ترکیب ورزش و درس ریاضی ارتباط خوبی را بین تحرک دانش آموزان و یادگیری آن ها در درس ریاضی پیدا کند ، طوری که این معلم ریاضی می دانست که دانش آموزانی که مدام تحرک بیشتری دارند می توانند در درک مفهوم ریاضی نیز موفق تر باشند بنابراین تصمیم گرفت تا با خلاقیتی خاص بتواند انرژی خاموشی که در درون آن ها است را با تکان خوردن با حرکت پاهایشان فعال کند و کسالت را از آن ها دور نماید و حواسشان نیز جمع تر کند، پس او تصمیم گرفت که دوچرخه های ثابتی را در زیر میز هر یک از آن ها نصب کند تا بتواند بدین وسیله انرژی آن ها تخلیه و به همین واسطه تمرکز شان را نیز بیشتر کند.

دوچرخه سواری سر کلاس ریاضی اجرا می شود / تصاویر

جالب است بدانید که که روش خلاقانه و عجیب این معلم ریاضی جواب داده و دانش آموزانش نیز در خصوص این خلاقیت جالب معلمشان می گویند:

 

تا قبل از این که معلم ریاضی دوچرخه های ثابت را به مدرسه نیاورده بود نشستن مداوم روی صندلی کلاس درس و تحمل شنیدن درس ریاضی بیشتر از یک ساعت برای ما واقعا خسته کننده بود اما حالا با تحرکی که به واسطه این دوچرخه های ثابت داریم حالت کسالت آور از کلاس دور شده و ما به راحتی سر کلاس می نشیم و درس را گوش می دهیم و مهمتر از همه این که خیالمان هم راحت است که در این بین ورزشی هم کرده ایم و سلامتمان نیز حفظ می شود.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید