دوچرخه هوشمند شیائومی با نام QiCycle به‌زودی معرفی می‌شود

0

شیائومی برند تازه‌واردی که توانسته در بازار تلفن‌های هوشمند پابه‌پای غول‌های فناوری پیش رفته و برای خود شهرتی دست‌وپا کند، به‌تازگی در استارتاپ‌های بسیاری سرمایه‌گذاری کرده است و طبق گزارش وال‌استریت ژورنال تا پایان این هفته باید منتظر معرفی یک محصول جدید و غیرقابل‌ پیش‌بینی از این کمپانی باشیم. طبق گزارش این منبع خبری، شیائومی قرار است، این هفته دوچرخه هوشمند خود با نام تجاری QiCycle را رسما معرفی کند که حاصل سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپی بانام «IRiding» است.

xiaomi-qicycle

طبق روال سایر محصولات شیائومی، قرار است دوچرخه هوشمند این برند نیز با قیمت‌های مناسب عرضه شود و پایه قیمت آن  3000 دلار خواهد بود. این دوچرخه هوشمند از بدنه‌ای فیبر کربنی سبک با وزن 7 کیلوگرم طراحی‌شده و باوجود سنسورهای بسیار زیاد با اکثر گجت‌های هوشمند هماهنگ خواهد شد. شیائومی اعلام کرده است که علاوه بر نسخه اصلی این دوچرخه هوشمند دو مدل دیگر ارزان‌تر باقیمت 450 تا 550 دلار نیز روانه بازار می‌کند تا افرادی با درآمد متوسط نیز بتوانند این محصول را تهیه نمایند.

شیائومی را می‌توان اولین برندی نامید که قصد دارد دوچرخه هوشمند بسازد. طبق اعلام وال‌استریت ژورنال؛ قرار است دوچرخه هوشمند شیائومی برخلاف سایر گجت‌های این برند چینی با استاندارهای اروپا روانه بازار شود. باید منتظر ماند و دید شیائومی در این بازار مانند تلفن‌های هوشمند موفق خواهد بود یا خیر؟!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید