دو خبر در یک مطلب:پردازنده های کابی لیک در نگاه Benchlife و مانیتور بنکیو

0

دو خبر در یک مطلب:پردازنده های کابی لیک در نگاه Benchlife و مانیتور بنکیو

در حالی که زمان زیادی از ورود پردازنده های اینتل،اسکای لیک،به بازار نمی گذرد؛بسیاری از در انتظار ورود سومین و آخرین سری از پردازنده های 14 نانومتری اینتل هستند.نسل هفتم از پردازنده های اینتل تحت عنوان KabyLake در ماه های آینده،و در پایان سال 2016 کم کم پدیدار خواهد شد.برای مشاهده اسلاید جدید و همچنین مانیتور جدید بنکیو،با ما همراه باشید.

 

اسلاید کابی لیک

اما اسلاید جدید Bench Life برخی از برنامه ریزی های اینتل را لو داده است. Bench Lifeکه همواره سرش در کار شرکت های تولید کننده سیلیکون است،سومین اسلاید را در 1 ماه اخیر،منتشر ساخته است.بر اساس این اطلاعات،زمانبدنی عرضه کابی لیک،به طور شفاف تری بیان شده است.اولین سری از پردازنده های کابی لیک در ماه دسامبر تولید آماده تحویل خواهند بود.این پردازنده ها از نسل جدید حافظه های سالید با نام Optane-SSD،پشتیبانی خواهند کرد.

مانیتور بنکیو (BENQ)

مانیتور جدید بنکیو با نام BL2405PT از یک پنل 24 اینچی با نسبت تصویر 16:9 و پشتیبانی از دقت FHD بهره می برد.پنل به کار رفته در آن،از تکنیک TN برخوردار است که به همین علت،سرعت پاسخ به فرکانس آن بسیار بالا می رود.نسبت کنتراست آن 1000:1 بوده و حداکثر شدت روشنایی پنل نیز 250 شمع بر متر مربع است.زاویه دید این محصول 160 و 170 درجه است.دو عدد اسپیکر با توان هر کدام دو وات،ورودی های HDMI،پورت D-SUB و DP نیز از جمله دیگر ویژگی های آن است.

این مانیتور وسعت رنگ NTSC را تا 72% پوشش می دهد.حداکثر 16.7 میلیون رنگ نیز توسط آن تولید می گردد.فاصله پیکسلی در آن، 0.276 است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید