دکمه پاور مک‌بوک پرو به فناوری Touch ID مجهز خواهد بود

0

یکی از منابعی که پیش از این اخبار موثقی درباره مک‌بوک پرو منتشر کرده، اکنون نیز گفته دکمه پاور به فناوری Touch ID مجهز بوده و دکمه‌های کاربردی به فناوری OLED لمسی مجهز خواهند بود.

تغییرات زیادی از زمان عرضه نسل سوم مک‌بوک‌ پرو اتفاق افتاده است. در زمان معرفی این نسل، مک‌بوک پروها محصولات بسیار منحصربفردی بودند، اما با گذشت چند سال، سازندگان پی‌سی به اپل رسیده و مدل‌هایی مستحکم و با طراحی‌های عالی به بازار عرضه کرده‌اند. به طور خلاصه، طراحی که زمانی مک‌بوک پرو را منحصر بفرد می‌کرد، اکنون به سربار آن تبدیل شده است.

ولی ظاهرا اپل در پاییز قصد حمله دارد. گزارش‌ها حاکی از آن است مک‌بو پروی جدید مجهز به سنسور اثر انگشت با فناوری Touch ID بوده که در دکمه پاور بکار گرفته شده است. ترکیب این فناوری با دکمه‌های کاربردی مجهز به فناوری OLED لمسی، ترکیب منحصربفردی ایجاد می‌کند.

گزارشات پیشین حاکی از آن است که مدل‌های جدید مک‌بوک پرو در سه‌ماهه چهارم ۲۰۱۶ عرضه می‌شوند. بر اساس این گزارش‌ها، یک مدل مک‌بوک ایر به عنوان محصول پایین‌رده، یک مک‌بوک به عنوان محصول میان‌رده و دو مک بوک پرو به عنوان محصولات پریمیوم توسط اپل عرضه می‌شوند. اخبار نشان می‌دهد که مک‌بوک پروهای جدید از USB-C بهره می‌برند.

مک‌بوک پرو با نمایشگر رتینا یکی از بهترین محصولاتی است که می‌توان خریداری کرد. گرچه کمی گران بوده و از مک‌بوک ایر نیز بزرگتر است، اما قدرت پردازشی بالاتر و نمایشگر به مراتب بهتری ارایه می‌دهد. حتی می‌توان گفت که اگر کارهای سنگین روزمره ندارید، مک‌بوک پرو با نمایشگر رتینا بر iMac نیز ارجحیت دارد. این مک‌بوک‌ها را می‌توانید با قیمت‌های ۱۲۹۹ دلار و بالاتر تهیه کنید.

باید بخوانید:  کاور ضد آب جدید برای آی‌فون

۱۴۷۰۶۷۸۸۳۹_trackpad_large

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید