دکوراسیون داخلی تان را با این درکوب های پاییزی زیباتر کنید

0

[ad_1]

درکوب ها یکی از تزییناتی است که مطابق با هر فصل درست می شود. از ایده های زیر کمک بگیرید و درکوب های پاییزی زیبایی برای دکوراسیون اخلی خانه تان درست کنید.

درکوب هایی پاییزی که دکوراسیون داخلی تان را زیباتر می کند

 

با انار یک درکوب پاییزی زیبا درست کنید

با انار یک درکوب پاییزی زیبا درست کنید

تعدادی انار در سایزهای مختلف گردآوری کنید. با فووم های طلایی رنگ، برگ های طلایی رنگ زیبایی درست کنید. تمام این برگ ها و انارها را به یک نخ کنفی به صورت خوشه انگوری بچسبانید. با یک سانت طلایی رنگ یک پاپیون درست کرده و خوشه تان را از آن بیاویزید.

 

 

با برگ های بلال یک دیوار پاییزی زیبا درست کنید

با برگ های بلال یک دیوار پاییزی زیبا درست کنید

اواخر شهریور و اوایل مهر فصل بلال های خوشمزه و شیرین است. برگ این بلال ها را دور نریزید. تا زمانی که برگ ها نرم هستند، آنها را مانند شکل بالا دور یک حلقه چوبی بچسبانید. بعد از چسباندن با اسپری کرم رنگ تمام برگ ها را کرم رنگ کنید. می توانید از این دیوار کوب پاییزی هم برای تزیین درب ورودی و هم برای تزیین دیوارهای اتاق نشیمن تان استفاده کنید.

 

 

wheat-door-decor07.jpg

دیوارکوبی پاییزی با بادام و فندق

اگر در منزل تان فندق و بادام هایی دارید که فکر میکنید قابل خوردن نیستند می توانید با چسب حرارتی تمام آنها را روی یک حلقه حصیری یا چوبی بچسبانید. برای زیبایی بیشتر با ساتن قهوه ای رنگ یک پاپیون کوچک دور حلقه بزنید.

 

 

درکوبی پاییزی با آبنبات های خوش طعم

درکوبی پاییزی با آبنبات های خوش طعم

آبنبات های ریزی در سه رنگ لیمویی، نارنجی و قهوه ای که رنگ های متداول پاییزی هستند خریداری کنید. با چسب حرارتی تمامی این آبنبات ها را روی یک حلقه حصیری بچسبانید. برای آویز هم از یک روبان دو رنگ زرد و قهوه ای استفاده کنید.

 

 

درکوب پاییزی با حروف درست کنید

درکوب پاییزی با حروف درست کنید

حروف اول نام خودتان و همسرتان و یا فررندتان را تهیه کنید. با روبان های پهن ساتن نارنجی آنها را به درب ورودی منزل تان آویزان کنید.

 

 

با گندم های پاییزی یک درکوب زیبا درست کنید

با گندم های پاییزی یک درکوب زیبا درست کنید

5 یا 6 شاخه گندم را با هم دسته کنید و با روبان های رنگی آنها را ببندید. حدود 10 دسته از این گندم ها را درست کنید. تمامی این دسته ها را با نخ های کاموایی رنگی به طول های مختلف از یک مهره آویزان کنید. مهره را به درب ورودی تان آویزان کنید.

 

 

یک دسته گل پاییزی به درب ورودی تان نصب کنید

یک دسته گل پاییزی به درب ورودی تان نصب کنید

گل های مختلف پاییزی را جمع آوری کنید. تعدادی از شاخه های درختان پاییزی که برگ های زرد و نارنجی دارند را هم اضافه کنید. با تمام این ها یک دسته گل زیبا درست کنید. تمام این دسته گل را داخل یک پارچه کنفی بگذارید. با یک روبان دور این دسته گل را ببندید.

 

 

یک درکوب پاییزی با بلال های رنگی درست کنید

یک درکوب پاییزی با بلال های رنگی درست کنید

تعداد 6 یا 7 عدد از بلال های پاییزی را انتخاب کنید. پوست این بلال ها را طوری جدا کنید که پوست از بلال جدا نشود. با قلمو این بلال ها را رنگ کنید. انتهای این بلال ها را به همدیگر وصل کرده و با یک روبان پهن قهوه ای رنگ تمام آنها را به هم ببندید.

 

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

 

 

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید