دیوارهای آجری بازدید میلیونی دارند

0

گیگر :

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : به گزارش تابناک فرهنگی دوردوم  سفرهای نوروزی در حالی آغاز میشود که به گفته رییس سازمان میراث فرهنگی اصفهان تا پایان روز چهارم فروردین نیم میلیون نفر از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری از این استان بازدید کرده اند.

در این میان میدان امام اصفهان همچنان با همان نقش و نگار زیبا و دیوارهای آجری در این رقابت سکوی اول را به خود اختصاص داده و همچون خانه ای امن آغوش خود را به استقبال از اقوام فرهیخته ایران زمین باز میکند.

برخورداری از قابلیتهای بالا در عرصه فرهنگ و هنر و تلاش مدیران شهری و انتظامی بستر مناسبی را آماده کرده تا سیل مشتاقان تاریخ این سرزمین از اصفهان دیدن کنند.اسکان مناسب ،امنیت ، تنوع مراکز رفاهی و تفریحی از شاخصه های گردشگری امروز اصفهان است .

استفاده از مراکز تفریحی مدرن مانند شهر رویاها، باغ پرندگان ،آکواریوم بزرگ شهر اصفهان ، تلکابین صفه و همچنین زحمات بی وقفه  مدیران وکارکنان مدیریت شهری  در کنار هویت فرهنگی و تاریخی استان اصفهان ، نه تنها مردم بلکه مسؤلان دولتی را نیز به خود جذب کرده.امید است در سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل  شهردار اصفهان که پیش از این ثبت کلان شهر اصفهان را به نام شهر خلاق جهان از سوی یونسکو در کارنامه خود دارد با اقدامات نوآورانه نقش رنگین و تازه ای بر بازار گردشگری بزند.

دیوارهای آجری بازدید میلیونی دارند

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید