ذوالفقارنسب: تماشاگران برنده بازی بودند/پرسپولیس بعد از دریافت گل منطقی بازی کرد

0

ورزش > لیگ برتر – پیشکسوت پرسپولیس معتقد است این تیم بازی روان و خوبی در دربی انجام داد و اگر بازیکنان این تیم کمی در ضربات آخر دقت می کردند می توانستند پیروز شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بیژن ذوالفقارنسب بازیکن سابق پرسپولیس که سابقه مربی گری در استقلال را هم دارد درباره دربی 81 گفت: دربی 81 نسبت به دربی های گذشته از لحاظ کیفی،ورزشی و فرهنگی بهتر بود. از نظر فنی هم بازی قابل قبولی را شاهد بودیم.دو تیم بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند و با روحیه خوبی پا به میدان گذاشتند. در ابتدای نیمه اول استقلال تیم برتر میدان بود اما رفته رفته پرسپولیس توانست بازی خوبش را انجام دهد و اگر بازیکنان این تیم دقت بیشتری به توپ ضربه می زدند،می توانستند در همان نیمه اول کار را تمام کنند.
او در ادامه گفت: استقلال نیمه دوم را مثل نیمه اول بهتر شروع کرد و توانست به گل هم برسد اما بعد از گل خوب عمل نکردند و زود به لاک دفاعی رفتند.در ادامه بازیکنان پرسپولیس هم با اینکه یک گل عقب بود اما منطقی بازی کرد و تا ثانیه آخر هم تلاش کردند و به گل رسیدند.
ذوالفقار نسب درباره بازیکنان خوب دو تیم گفت: در استقلال رحمتی روز خوبی را پشت سر گذاشت. او بارها موقعیت های پرسپولیسی ها را مهار کرد و اگر او در درون دروازه استقلال نبود پرسپولیس می توانست به گل های بیشتری برسد.در پرسپولیس هم مسلمان خوب بازی کرد. مسلمان دیر به تیم اضافه شد و توانست خود را به کادر فنی تحمیل کند.
ذوالفقارنسب درباره رفتار تماشاگران در دربی 81 گفت: جزو معدود بازی هایی بود که تماشاگران فحاشی نکردند و به نظر می رسد وقتی تماشاگران از بازی تیمشان راضی باشند به مسائل حاشیه ای فکر نمی کنند. به نظر من تماشاگران برنده اصلی دربی بودند.آنها هم بازی زیبا تماشا کردند و هم حرمت ها را نگه داشتند.

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید