رئيس اسكار صاحب باروت خيس شد

0

گیگر:

چريل بون ايساكس، رئيس آكادمي هنرهاي سينمايي و علوم اسكار، برنده چهارمين دوره برگزاري جايزه جهاني باروت خيس شد.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از روزنامه جوان، مراسم اختتاميه چهارمين جايزه بين‌المللي باروت خيس در خرمشهر برگزار شد و بر اساس آراي مردمي، برنده اين دوره از جايزه مشخص شد. به دنبال حذف فيلم سينمايي محمد رسول‌الله(ص) ساخته مجيد مجيدي از رقابت بهترين فيلم غيرانگليسي زبان در اسكار امسال، خانم چريل بون ايساكس رئيس آكادمي اسكار نامزد دريافت باروت خيس شد كه در نهايت توانست با به دست آوردن 63 درصد از آراي مردمي اين جايزه را از آن خود كند.

امسال چهار نفر به عنوان نامزدهاي دريافت جايزه از سوي ستاد مردمي برگزاري جايزه باروت خيس معرفي شدند كه علاوه بر رئيس آكادمي اسكار، يورگن بوس رئيس نمايشگاه كتاب فرانكفورت به دليل دعوت از سلمان رشدي مرتد به نمايشگاه كتاب فرانكفورت و پرده‌برداري از ماهيت صهيونيستي و ضداسلامي اين نمايشگاه، فرانسوا اولاند رئيس‌جمهور فرانسه و استاد بزرگ جايزه لژبون به خاطر انتخاب نسنجيده هنرمند ايراني براي دريافت جايزه شواليه و اهداي آن به درايه درخشش اپوزيسيون فرهنگي ايران و پيرس هندلينگ رئيس جشنواره بين‌المللي فيلم تورنتو به دليل حضور فيلم سپتامبرهاي شيراز و برملا كردن ماهيت ضدايراني‌اش به عنوان نامزدهاي نهايي، شايسته جايزه باروت خيس برگزيده شده بودند.

ستاد مردمي جايزه بين‌المللي باروت خيس در اطلاعيه‌اي ضمن معرفي نامزدهاي اين دوره تصريح كرد: ميان هيئت داوران جايزه بين‌المللي باروت خيس بر اساس رأي، نظر و مشاركت گسترده آحاد مردم خداجو و دلباختگان محمد و آل محمد (صلوات الله عليهم) به ويژه نخبگان جامعه در انتخابات مردمي در حاشيه راهپيمايي ۲۲ بهمن در ۱۴ استان كشور و همچنين انتخابات بر خط در تارنماي شبكه اطلاع‌رساني باروت خيس به اين وسيله با ۶۳ درصد آرا خانم چريل بون ايساكس را به عنوان منتخب دريافت نشان چهارمين دوره جايزه بين‌المللي باروت خيس معرفي مي‌كند.

سردار فضلي، فرمانده قرارگاه راهيان نور سپاه و بسيج در اختتاميه چهارمين جايزه بين‌المللي باروت خيس گفت: جايزه باروت خيس به خانمي كه در مديريت و رياست اسكار در جهت ممانعت از حضور فيلم حضرت محمدرسول الله(ص) در جشنواره نقش داشته است، داده شد تا روحيه استكباري آنان در هنر نيز برملا شود. وي خاطرنشان كرد: داوران اسكار مانع شدند تا فيلم محمدرسول الله(ص) به بخش داوري راه پيدا كند و جايزه اول اسكار را به بدترين فيلم اهدا كردند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید