رئیس جمهور ونزوئلا سبیل گرو گذاشت

0

خبرگزاری میزان – “نیکلاس مادورو” رئیس جمهوری ونزوئلا قول مردانه داد که اگر دولتش نتواند تا پایان سال ۲۰۱۵ (دهم دیماه) وعده ساخت یک میلیون مسکن را عملی کند، سبیل هایش را می تراشد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از العالم، مادورو گفت که ‘اگر تا ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) یک میلیون خانه را تحویل نداده باشم، برای تنبیه خود و دیگر اینکه همگان از شکستم خبردار شوند سبیلم را می تراشم.’
 
اشاره مادورو به طرح بلندپروازانه ساخت مسکن است که هوگو چاوز رئیس جمهوری فقید ونزوئلا در سال ۲۰۱۱ (۱۳۹۰) آغاز کرد تا خانواده های آسیب دیده از سیل ویرانگر سال ۲۰۱۰ (۱۳۸۹) اسکان یابند.
 
چاوز که در سال ۲۰۱۳ (۱۳۹۲) درگذشت، قول داد تا سال ۲۰۱۹ (۱۳۹۸) سه میلیون خانه بسازد. دولت مادورو می گوید که تاکنون ۸۰۰ هزار خانه را تحویل داده است.
 
نفت، مهمترین منبع درآمد ونزوئلا است و این کشور بزرگترین ذخائر اثبات شده نفت در دنیا را دارد. یک ماه تا انتخابات مجلس ونزوئلا باقی مانده است و مادورو می گوید که کاهش قیمت نفت تاثیری در کمک های اجتماعی دولت نخواهد داشت.
 
نظرسنجی ها نشان می دهند که مخالفین در انتخابات ۶ دسامبر (۱۳ آذر) که برای تصاحب ۱۶۷ کرسی مجلس ونزوئلا برگزار می شود، از دولت پیش خواهند افتاد.

رئیس جمهور ونزوئلا سبیل گرو گذاشت

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید