رازهای سربه مهر مثلث برمودا + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، دهها کشتی و هواپیما طی دهه های گذشته در منطقه مثلث فرضی برمودا ناپدید شده اند، ازاینرو آن را مثلث شیطان هم نامگذاری کرده اند.
به این ترتیب در حالی که اقیانوس اطلس با آبهای زلال و فضای سحرانگیز؛ مقصدی برای گردش و تفریح آبی و اقیانوس پیمایی به شمار می آید، مثلث شیطان در گوشه ای از این اقیانوس پهناور شرایط پیچیده و رعب انگیزی در مقابل بشریت قرارداده است.

درباره برمودا تاکنون صدها فیلم مستند و داستانی ساخته شده و این موضوع به مشهور شدن بیشتر آن منجر شده است، اما برخی خبرها، فضای رازآلود حاکم بر این منطقه را تشدید کرده که از جمله آنها وجود پیام هایی از خلبانان و سرنشینان کشتی های گم شده است.  

دسامبر 1945

5 بمب افکن نیروی دریایی آمریکا هنگام نزدیک شدن به مثلث، با توقف همزمان قطب نماها روبرو شدند، با این حال خلبانان با برج مراقبت تماس گرفته و کارشناسان را در جریان وضعیت پرواز قراردادند، اما یکی ازخلبان ها ناگهان فریاد زده و می گوید: نمی توانیم هواپیما را کنترل کنیم، نیروی دیگری ما را به مکان نامشخصی می برد. هواپیماها پس از آن ناپدید شدند بدون اینکه اثری ازخود بر جای بگذارند.

پیام دوم

دو جهانگرد اهل میامی در حال صید و تفریح به مثلث برمودا نزدیک شدند که شناورشان از کار افتاد. یکی از آنان در پیامی به مرکز امداد گزارش کرد: کشتی ما خراب شده و چیز عجیبی دیدیم که قابل توصیف نیست. زمانی که امدادرسانان به منطقه رسیدند اثری از کشتی و جهانگردان نیافتند.

پیام سوم

از ملوانان کشتی ژاپنی “رایگوکومارو ” هنگامی که به داخل مثلت برمودا رفتند، تنها این جملات شنیده شد” به سرعت بیایید… راه فرارنداریم، نمی توانیم خودمان را نجات دهیم”

رازهای سربه مهر مثلث برمودا + عکس

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید