راز تمرین تیم ملی پشت درهای بسته فاش شد

0

ورزش > فوتبال ملی – خبری به بیرون درز کرده که شاید تازه نباشد اما شنیدن آن پرده از ماجرای تمرینات تیم ملی پشت درهای بسته بردارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ایران پس از شروع اردوی خود، دو جلسه پشت درهای بسته تمرین کرد. برای آنها که کروش را می شناسند و می دانند چه ارتباط خوبی با رسانه ها دارد، این یک اتفاق عجیب بود. خیلی ها تصور می کردند کروش برای حفظ تمرکز تیمش دست به چنین کاری زده، بعضی ها هم می گفتند که از نظر او مشکل رسانه ها هستند. افشین پیروانی مدیر تیم ملی هم در مصاحبه ای گفت به دلیل درست کردن تبلیغات کنار زمین، تمرین پشت درهای بسته برگزار شد و اصلا مسئله فنی نبود. اما حالا نزدیک به 10 روز، مشخص شد علت اصلی برگزاری تمرینات ایران پشت درهای بسته چه بود. خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که کروش در دو جلسه تمرینی ایران غایب بود و به همین دلیل مسئولان تصمیم گرفتند تمرینات را پشت درهای بسته برگزار کنند. علت غیبت کارلوس هم بیماری اش بود. سرمربی تیم ملی گویا با مشکلات جدی معده روبرو شده است.

به گفته پزشک ها، استرس بیش از حد باعث شده تا این مربی پرتغالی با مشکلی حاد در دستگاه گوارشی اش روبرو شود. او حتی اخیرا از درد زیاد معده، به پزشک مراجعه کرده است. کروش به نزدیکان خود گفته در این مدت استرس و فشار زیادی را تحمل کرده و به همین دلیل بیمار شده است. او حتی برای حضور در یکی از جلسات تمرینی مجبور شد چند قرص مصرف کند تا مشکلش رفع شود و بدون درد در تمرین حاضر شود. در واقع پس از بهتر شدن حال این مربی، سرانجام تمرینات تیم ملی برای خبرنگاران باز شد. پزشکان به کروش هشدار داده اند که باید استرس خود را کاهش دهد وگرنه با مشکلات حادتری روبرو می شود. سرمربی تیم ملی البته تا اینجا توصیه پزشک ها را زیاد جدی نگرفته است و همچنان به خاطر تیمش می جنگد. همه در تیم ملی نگران کارلوس کروش هستند و از این مربی خواسته اند تا به سلامتی اش هم فکر کند. 

 

251 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید