راهنمای بستن چمدان سفر زمستانی

0

[ad_1]

مطمئناً چمدان سفر مهمترین همسفر شماست و باید در بستن آن مهارت‌های لازم را داشته باشید، اگر نشریات مربوط به سفر را بخوانید و وب‌ سایت‌ها را برای یافتن نکات مربوط به برداشتن وسایل جستجو کنید، می‌توانید مطالب مستدل زیاد، موارد سرزنش آمیز و پیشنهادات مبهمی درباره چگونگی بستن وسایل برای زمستان پیدا کنید. اینهمه وسایل را با خود برندارید، لباس ها باید لایه‌ای باشد، کلاه و دستکش را بردارید و …، اما شما از قبل همه این موارد را می‌دانید.

برای اینکه پیشنهادات بسته بندی کلی لوازم را به یک فهرست مفید تبدیل کنید شگردهایی داریم که استفاده از آنها می‌تواند به شما کمک کند که بدانید باید از کجا شروع کنید. در مورد جمع‌آوری وسایل برای یک سفر اسکی صحبت نمی‌کنیم ، که چالش‌های مخصوص به خود را دارد ، اما بیشتر کسانی که قصد سفر دارند، خواهند دید که این روش‌ها برای یک سفر زمستانه، ساده، سر راست و مفید هستند.

سفر زمستانی

کلاه – رازی برای گرم ماندن

برمیگردم به زمانی که عادت داشتم به کنسرت‌هایی بروم که برای صبح روزهای شنبه ساعت ۱۱ برنامه ریزی شده بود، در طول سال، به کنسرت‌های زیادی می‌رفتم، که بیشتر آنها در آمریکای شمال شرقی بود. پوشیدن لباس‌های حجیم در جایگاه‌های موسیقی، سالن‌های کنسرت یا باشگاه های موسیقی جاز و یا در سالن فرودگاه چندان تفاوتی نداشت. یاد گرفتم که یک لباس پشمی نازک با یک کلاه گرم برای اینکه از ماشین تا به باشگاه موسیقی بروم، صف بایستم و برگردم بدون اینکه در ماه فوریه در خیابان‌های شهر یخ بزنم کافی است ، همین شرایط برای دویدن در فرودگاه، قدم زدن کوتاه برای صبحانه در یک صبح سرد و چیزهای دیگر هم صدق می‌کند. اگر نمی‌خواهید خیلی سردتان شود کلاه خوبی سرتان کنید.

موارد لازم برای یک کلاه مسافرت خوب

گوشهایتان را بپوشاند

  • حداقل تا حدودی پشت سرتان را هم بپوشاند
   • پرده، پرز‌های گرد مانند یا دیگر چیزهای اضافه نداشته باشد
    • از مواد نازک و جدید برای حداکثر گرما ساخته شده باشد

    چیزی به اندازه سری که به شدت یخ زده، حیاتی و مهم نیست. پس اگر میخواهید تنها یک مورد را با دقت انتخاب کنید، این کار را در ارتباط با کلاه انجام دهید.

    سفر زمستانی

    کفش – تنها مورد سنگین در وسایل شما

    با توجه به اینکه پاهای شما در خط مقدم همه جور هوایی که با آن مواجه خواهید شد قرار دارد، پس تنها جایی است که پیشنهاد میکنم از بزرگ بودن آن نترسید. یک جفت پوتین زمستانی محکم با ظاهری معقول با خزهای کم که در فرودگاه آن را می پوشید بارها و بارها در طول سفر به کارتان خواهد آمد.

    موارد لازم برای یک جفت کفش زمستانی مسافرتی خوب:

    ضد آب بودن – لباس‌های گورتکس این روزها تقریبا مد شده است

     • بندهای سبک – باز هم لازم است که ایمنی را رعایت کنید و یک جفش کفش یا پوتین که بتوانید به راحتی آن را بپوشید و نیاز به باز بسته کردن زیاد نداشته نباشد مفید خواهد بود
      • رنگ تیره، رنگ تیره کفش لک های گل و لای، برفاب و یا پرت شدن از روی کمربند ایمنی کثیف را نشان نخواهد داد.

      پوتین های خوب و با قیمت مناسبی وجود دارند که نمونه‌های خوبی برای پیاده‌روی در برف هستند، اما آنقدری ظاهر خوبی دارند که بتوانید هنگام رفتن به میهمانی شام و یا هنگام راه رفتن در فرودگاه آن بپوشید.

      سفر زمستانی

      دستکش‌ها – نازک، سبک با تنفس خوب و ضد آب

      زمان دستکش‌های بزرگ تک انگشتی و دستکش های پشمی گذشته است، حداقل برای مسافران شیک پوش؛ می‌توانید یک جفت دستکش گرم و ضد آب و در عین حال خیلی نازک تهیه کنید که تنها چند اونس وزن دارد و فضای کمی از چمدان شما را اشغال خواهد کرد. قابلیت تنفس باعث می‌شود که شما بتوانید آنها را در دماهای مختلف بپوشید، ضد آب بودن باعث می‌شود که در بدترین شرایط آب و هوایی قابل استفاده باشد و وزن سبک آن تأثیر کمی چه در هنگام بسته بندی و چه در زمان حمل و نقل خواهد داشت.

      موارد لازم برای یک جفت دستکش مسافرتی:

       • داشتن قابلیت تنفس
        • بسیار سبک و با حجم کم
         • قابلیت خشک شدن سریع
          • تا حد خوبی به دست بچسبد

          سفر زمستانی

          لباس پوشیدن – ترفندی برای لایه لایه لباس پوشیدن

          تقریبا همه مجموعه فنون برای چگونگی لباس پوشیدن در زمستان ، بسته بندی لباس‌ها ، و اینکه چطور گرم بمانیم و غیره پیشنهاداتی را درباره لایه لایه لباس پوشیدن دارند ، که به نظر عالی می‌آید، ولی چطور باید این کار را انجام دهید؟ از کجا باید شروع کنید و کجا آن را پایان دهید؟ بدون برنامه ممکن است آنقدر لایه لایه لباس بپوشید که شبیه مردهای میچیلین شوید. برای اینکه بدانید چطور از بین لباس‌هایی که دارید لباس مناسب را برای اینکار انتخاب کنید، ترفند زیر را امتحان کنید.

          طی مسافرت در زمستان، از رویکرد “روزنامه صبحگاهی” برای اینکه چه چیزی را بسته بندی کنید استفاده کنید.

           • سبک و بلند – یا پیراهن آستین کوتاه (یا تیشرت) برای خواندن روزنامه در داخل فضای بسته
            • پیراهن آستین بلند روی آن برای گرفتن کاغذ از محل خمیدگی آن
             • لباس پشمی یا کرکی (یا ژاکت، اگرچه لباس‌های پشمی معمولا حجیم هستند) روی آن برای اینکه کاغذ را از لبه آن بگیرید
              • لایه سبک ضد باد و ضد آب روی آنها که کاغذ را موقع بارندگی از لبه آن بگیرید

              اگر لباسهایتان را اینطوری بردارید می‌توانید روزنامه را در هر هوایی دستتان بگیرید و لایه های لباستان را وقتی وارد فضای داخل منازل می‌شوید یا از آن خارج می‌شوید کم یا زیاد کنید، لباس های کافی و مناسبی دارید که می‌توانید به صورت لایه لایه تقریبا در همه نوع هوایی چه درون ساختمان و چه بیرون از آن بپوشید.

              سفر زمستانی

              برخی از لوازم فرعی که باید به آنها توجه کنید

              عینک آفتابی پلاریزه: حتی نور زمستانی ضعیف هم موقع بازتاب از روی برف می‌تواند برای چشمان شما خیلی زننده باشد. علاوه بر این خورشید در سطح پایین‌تری قرار داد و بنابراین احتمال بیشتری دارد که در میدان دید شما قرار بگیرد و هنگام رانندگی در ساعات روز برایتان مشکل ساز شود. در چینین شرایطی عینک پلاریزه کاربرد خیلی خوبی دارد.

              سفر زمستانی

              کرم ضد آفتاب:

              کرم ضدآفتاب در زمستان؟ البته. بادزدگی، یا آفتاب سوختگی ناشی از بازتاب نور از سطح برف یا یخ، تا حدودی زیادی رقیب آفتاب سوختگی در تابستان هستند.

              سفر زمستانی

              ایران استور

              [ad_2]

              منبع

              پاسخ دهید