راهیابی رضویان، غفوریان و ژوله به مراحل پایانی مسابقه

0

گیگر:

محمدرضا فروتن با حضور جناب‌خان و گفتگویی صمیمی با رامبد شب گذشته برنامه را پیش بردند.

گروه سینما و تلویزیون: آدم‌هایی که خیلی مهربانند و بلدند مهربانیشان را با دیگران قسمت کنند، شب گذشته شادی برنامه خندوانه را به خود اختصاص دادند!

راهیابی رضویان، غفوریان و ژوله به مراحل پایانی مسابقه

به گزارش بولتن نیوز،جوان در آغاز بعد از تقدیم این شادی، خبر برد جواد رضویان از الیکا عبدالرزاقی و امیر مهدی ژوله از علی مسعودی را اعلام کرد وپس از یک رفت و آمد رسانه‌ای و اجرای موسیقی توسط یک گروه سه نفره،  محمدرضا فروتن بازیگرسینما و تلویزیون به عنوان مهمان وارد شد.

وی بعد از سلام و احوالپرسی‌های مرسوم، جوان را آدمی خلاق و با فکر خواند، بعد هم گفت‌: با وجود این که خیلی‌ها وقتی فهمیدند من به این برنامه دعوت شدم با من تماس گرفتند و گفتند که چه می‌پرسی، ولی من الان سعی می‌کنم برخلاف توصیه‌هایی که شده خودم باشم.

دنیایی که همه واقعا هم را دوست دارند

این بازیگر سپس قرار شد حاضرا را با چشم بسته به دنیایی دیگر ببرد و او جایی را مثل همین دنیا توصیف کرد که در آن نگاه‌ها مسئولانه‌تر هستند و درد هر کسی درد ما هم محسوب می‌شود، جایی که همه واقعا هم دیگر را دوست دارند و … .

او همچنین از تفاوت بین خنده و شادی با رضایت و خوشحالی تعریف کرد و بعد از کمی گپ و گفت، به درخواست جوان روبه دوربین خطاب به خواهرانش، بعد از نام بردن 4 تای آن‌ها گفت:”همه تون پدر من را درآوردید” و بعد از کمی گلایه این چنینی بیان کرد که خارج از شوخی اگر الان مهر و محبتی در من هست به خاطر تک تک شما‌ها است و من هم دوستتان دارم.

دکترای روانشناسی و لبو فروشی در کنار هم

در ادامه بحث به زنده یاد خسرو شکیبایی رسید و فروتن از عشق و محبتی که در وجود او بود گفت، بعد هم مسابقه دارتی بین او و جوان برگزار شد.

جناب خان هم پس از وقفه‌ای با کت و شلوار به آن‌ها پیوست و بعد از اینکه فروتن در جواب رامبد گفت که سال اول روانشاسی است، او هم اعلام کرد که سال اول دکترا لبوفروشی است برای همین با این لباس آمده است.

بعد هم جناب خان در قسمت دیگری خواست که رو به دوربین با احلام و خانواده‌اش برگرفته از حرف فروتن صحبت کند و در همین راستا اینطور گفت:”محلام، شحلام، تحلام و احلام، شما با این رفتاراتون پدر من رو درآوردین همین!”، سپس در همین راستا از محمدرضا مشاوره خواست وگفت این رفتار پدر احلام از نظر روانی واقعا روانیست،  بعد هم در جواب راهنمایی فروتن گفت: این‌ها احتمالا مال سال اول هستند و هنوز درستون به این جا که من میگم نرسیده، برو وقتی رفتی سال بعد میام پیشت!

خدافظ فروتن،‌ خدافظ… 

وقتی او رفت، جناب خان با لحن ویژه خداحافظیش را گفت: خدافظ محمد رضا، خدافظ … و جوان باز هم علت این نوع خداحافظی را جویا شد و ادای او را درآورد ولی جناب خان خواست که یکبار به صورت جدی او هم همینطور خداحافظی کند و وقتی این اتفاق رخ داد رامبد و حاضران هم جزو طرفداران این خداحافظی شدند.

و این گونه بود که قسمتی دیگر از خندوانه با آرزو‌های خوب جوان و ایستادن همه حاضران به احترام مردم ایران به پایان رسید.

شاد باشید.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید