راه‌اندازی آزمایشی پایگاه خبری – تحلیلی «شهر فردا» / صدایی نو برای شهروندان ایرانی

0

گیگر:

جعفر قادری از راه اندازی آزمایشی پایگاه خبری – تحلیلی شهر فردا خبر داد و گفت: این رسانه درصدد است تا با رویه مستقل و علمی به پایش و ارزیابی فرصت ها و تهدیدهای پیش روی زندگی شهری و توسعه پایدار بپردازد.

به گزارش بولتن نیوز، جعفر قادری سردبیر پایگاه خبری- تحلیلی شهر فردا با اشاره به راه‌اندازی آزمایشی این رسانه گفت: هدف از راه‌اندازی پایگاه خبری شهر فردا پاسخگویی به مطالبات رسانه‌ای شهروندان در سراسر کشور به صورت تخصصی و علمی است.

وی با بیان اینکه این رسانه تلاش دارد تا افق پیش روی شهرهای ایران اسلامی را منعکس کند، گفت: دانش اقتصاد و مدیریت شهری در ایران دانشی نوپاست و ضرورت دارد تا رسانه های تخصصی هم در سطح افکار عمومی و هم درسطح نخبگان و مدیران شهری  اطلاع رسانی خود را هدفمند و منطبق بر اقتضائات روز کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس نهم با تاکید بر اینکه «شهر فردا» تلاش دارد تا صدای همه شهروندان ایران اسلامی باشد و تمرکز آن صرفا بر پایتخت نیست، افزود: این رسانه درصدد است تا با رویه مستقل و علمی به پایش و ارزیابی فرصت ها و تهدیدهای پیش روی زندگی شهری و توسعه پایدار بپردازد.

سردبیر پایگاه شهر فردا با بیان اینکه این رسانه قصد دارد تا در حوزه مالتی مدیا به مرجع تولیدات در زمینه های شهری، علمی و اقتصادی تبدیل شود، گفت: با توجه به رشد استفاده از تلفن های همراه هوشمند، این رسانه نیز تلاش دارد تا مبتنی بر این شبکه رسانه ای، محتواهای خود را تولید و عرضه کند.

شهردار سابق شیراز در خصوص ساختار این رسانه نیز توضیح داد: هم اکنون سرویس های جامعه، اقتصاد، فرهنگ، شهری، ایران  و مالتی مدیای این رسانه به صورت آزمایشی کار خود را آغاز کرده اند و امید می رود در آینده ای نزدیک این پایگاه خبری به طور رسمی راه اندازی شود.

دکترای اقتصاد شهری و منطقه ای دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به اینکه متاسفانه تولیدات علمی در حوزه اقتصادی و شهری به دلیل ادبیات آکادمیک کمتر مورد توجه قرار گرفته است، گفت: شهر فردا می خواهد یافته های علمی را با ظرافت های رسانه ای و هنری به دانش عمومی تبدیل کند.

قادری  با دعوت از صاحبنظران و اندیشمندان برای همکاری در تحقق این اهداف، یادآور شد:  مخاطبان  برای استفاده از نسخه آزمایشی این پایگاه می توانند به سایت www.shahrefarda.ir مراجعه کنند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید