راه اندازی سامانه اعتبار بخشی محتوای کتاب‌های جدید التالیف

0

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از راه اندازی سامانه اعتبار بخشی محتوای کتب جدید التالیف برای امکان بهره‌گیری از نظرات معلمان در این حوزه خبر داد.

راه اندازی سامانه اعتبار بخشی محتوای کتاب‌های جدید التالیفبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی ؛یازدهمین همایش تجلیل از مولفان و پدید آورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی با حضور علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، محی‌الدین محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و جمعی از مدیران کل و مولفان کتاب‌های درسی در سالن اجتماعات این سازمان از صبح امروز در حال برگزاری است.

در این مراسم محمدیان با بیان اینکه امسال با همکاری قریب به هزار نفر در سازمان پژوهش 200 عنوان محتوای آموزشی تولید شده گفت: این حجم تولید محتوای آموزشی بی‌سابقه بوده و برای انجام این مهم برنامه‌ریزی دقیقی از سال 93 تا کنون  انجام شده است.

وی ادامه داد:‌ در تالیف کتاب‌های فنی و حرفه‌ای تولید 10 سند راهبردی برای تالیف کتب و همکاری قریب به 700 نفر از رشته‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته بود تا کتاب‌های دانش آموزان فنی و حرفه‌ای از کیفیت مناسب برخوردار باشد.

محمدیان از بهره‌برداری و به کارگیری سامانه اعتبار بخشی محتوای کتب جدید التالیف خبر داد و اظهار کرد: به کمک این سامانه نظرات معلمان را در خصوص محتوای آموزشی جدید جویا می‌شویم.

در حال تکمیل/

لینک مطلب

پاسخ دهید