راه اندازی 8 پایگاه اورژانس جدید در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

0

ریس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از ایجاد 8 پایگاه اورژانس جدید تا پایان سال در منطقه تحت پوشش خود خبر داد.

امیر هاشمی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت و گو با حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی ؛ درباره استخدام های اورژانس گفت: خوشبختانه طی پیگیری‌های مسئولان وزارت بهداشت مجوز جذب 4 هزار نیرو در بخش اورژانس پیش بیمارستانی اخذ شده که با این تدابیر کمبودهای نیروی انسانی در هر دانشگاهی تا حد زیادی برطرف می شود. 

وی با بیان اینکه در حال حاضر در منطقه تحت پوشش دانشگاه شهید بهشتی 23 پایگاه اورژانس فعالیت می کنند، افزود: با تخصیص اعتبارات، طبق برنامه ریزی های انجام شده، هشت پایگاه دیگر به مجموعه دانشگاه اضافه می‌شود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد: هر پایگاه اورژانس به 6 نیرو نیاز دارد که با راه اندازی این 8 پایگاه جدید، به 48 نیروی اورژانس برای خدمات پیش بیمارستانی نیازمند هستیم که امیدواریم با توجه به مجوزهای جدید، بعد از راه اندازی پایگاه های جدید اورژانس این نیروها جذب شوند.

انتهای پیام/ 

لینک مطلب

پاسخ دهید