رایزنی «متیو مک‌کاناهی» برای بازی در فیلمی اقتباس شده از رمان «استفان کینگ»

0

به نقل از گیگر:

«متیو مک کاناهی»، بازیگر برنده اسکار هالیوود، در حال رایزنی برای بازی در فیلم سینمایی «برج سیاه» برگرفته از رمانی از «استفان کینگ» است که در صورت توافق با «خاویر باردم» همبازی خواهد شد

 به گزارش سینماخبر،پروژه سینمایی «برج سیاه» محصول کمپانی فیلمسازی «کلملبیا» در مرحله پیش تولید ، انتخاب بازیگر است که تاکنون بازی «خاویر باردم»، بازیگر اسپانیایی‌الاصل هالیوود در این فیلم قطعی شده و «متیو مک‌کاناهی»، بازیگر برنده اسکار هالیوود نیز هم‌اکنون در حال رایزنی برای بازی در این فیلم است.

«نیکولاج آرسل» قرار است فیلم سینمایی «برج سیاه» که یک وسترن حماسی خیالی است، را براساس فیلمنامه‌ای اقتباس شده از رمانی به همین نام نوشته «استفان کینگ» کارگردانی کند.

خبرها حاکی از آن است که صحبت‌ها «مک‌کاناهی» برای بازی در این فیلم اکنون در مراحل ابتدایی خود است و او حدود ده روز پیش با «آرسل» دیدار کرده و هر دو برای ادامه مذاکرات برای همکاری در این پروژه ابراز علاقه کرده‌اند.

تهیه‌کنندگی این فیلم را «ران هاوارد»، «آکیوا گولدزمن»، «برایان گرازر» و «اریکا هاگیس» با همکاری یکدیگر به عهده دارند.

«برج سیاه» نیز یک اثر آخرالزمانی درباره جهانی دیگر به نام «غرب دور» است، این رمان داستان زندگی آخرین عضو یکی از اقوام باستانی است که می‌خواهد برجی را که مرکز تمام دنیاهاست تصرف کند.

منبع:فارس

 

پاسخ دهید