رای گیری شماره 4 انتخاب بهترین تلفن هوشمند سال 2015: ال جی G4 در برابر Moto X Style

0

رای گیری شماره 4 انتخاب بهترین تلفن هوشمند سال 2015: ال جی G4 در برابر Moto X Style

حتما با پیگیری خبرهای وب سایت در جریان قرار گرفته اید که امسال در تلاش هستیم تا بهترین تلفن هوشمند سال را به انتخاب کاربران سایت سخت افزار معرفی کنیم و به این منظور رقابتی را ترتیب داده ایم. با مشارکت شما همراهان عزیز تا به حال سه مرحله از رای گیری بین 16 تلفن هوشمند انتخاب شده که دو به دو روبروی هم قرار گرفته اند انجام شده و طی آن سه دستگاه از برترین تلفن های سال به دور بعدی راه پیدا کرده اند. مطابق قراری که با هم داریم، امروز چهارمین رای گیری از این رقابت آغاز خواهد شد و در آن، پرچم دار سال 2015 کمپانی ال جی یعنی G4 در برابر بهترین تلفن هوشمند ساخت کمپانی موتورولا یعنی Moto X Style قرار می گیرد.

برای آگاهی بهتر از شرایط مسابقه باید به اطلاع برسانیم که در اولین رای گیری، آیفون 6 اس پلاس از کمپانی اپل در برابر وان پلاس 2 از کمپانی وان پلاس قرار گرفت و توانست با کسب 64.47% آرا در برابر 35.53% که وان پلاس به خود اختصاص داده بود، اولین تلفن هوشمندی باشد که به دور بعد صعود می کند. همچنین در دومین رای گیری انجام شده، اکسپریا زد 5 در برابر نکسوس 5X قرار گرفت و در نهایت توانست با کسب 71.54% آرا در برابر 28.46% کسب شده توسط نکسوس، به دور بعدی صعود کند و رقیب آیفون 6 اس پلاس در مرحله بعدی شود. در رای گیری شماره 3 نیز یکی از دستگاه های کمپانی سامسونگ یعنی گلکسی اس 6 اج پلاس در برابر تنها نماینده HTC قرار گرفت که با وجود آرای نسبتا خوب One M9 Plus، این نماینده سامسونگ بود که با 66.48% آرا (در برابر 33.52%) به دور بعدی راه پیدا کرد.

iPhone 6S Plus 64.47%                 –           OnePlus 2 35.53%

Xperia Z5 Premium 71.54%         –         Nexus 5X 28.46%

Galaxy S6 Edge Plus 66.48%              –           One M9 Plus 33.52%

اما رای گیری امروز بین دو مورد دیگر از برترین تلفن های هوشمند معرفی شده در سال 2015 انجام خواهد شد. در یک طرف، پرچم دار کمپانی کره ای ال جی یعنی مدل G4 قرار دارد که با توجه به نوآوری های بسیار زیاد از جمله استفاده از بدنه چرمی در رنگ های مختلف و به کارگیری یک دوربین فوق العاده عالی به همراه تنظیمات دستی متعدد برای عکاسی، به یکی از محبوب ترین عناوین موجود در بازار تبدیل شود. در طرف دیگر هم Moto X Style قرار دارد که در واقع پرچم دار کمپانی موتورولاست و با حفظ المان های طراحی موتورولا و همچنین بهره گیری از قابلیت شخصی سازی بسیار جذاب این کمپانی، طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد. برای مقایسه بهتر و در نتیجه رای منطقی تر می توانید از طریق لینک های زیر به صفحه مربوط به هر یک از این دستگاه ها در وب سایت کالای سخت افزار مراجعه کنید. لازم به یادآوری نیست که تبلیغات و طرفداری از هر کدام از این گوشی ها در بخش کامنت ها کاملا آزاد است. رای شما مشخص خواهد کرد کدام یک از این گوشی ها در دور بعدی رقیب گلکسی اس 6 اج پلاس از کمپانی سامسونگ می شود.

صفحه ال جی G4 در وب سایت کالا: LG G4

صفحه موتورولا موتو اکس استایل در وب سایت کالا: Moto X Style

 

 لطفاً برای ثبت رای ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که حساب کاربری ندارید می توانید با کلیک روی این لینک یک حساب جدید ایجاد کنید.

 

loadposition pollq26

 

competitionchart

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید