رای گیری شماره 5 انتخاب بهترین تلفن هوشمند سال: آیفون 6 اس در برابر ال جی V10

0

رای گیری شماره 5 انتخاب بهترین تلفن هوشمند سال: آیفون 6 اس در برابر ال جی V10

رقابت انتخاب بهترین تلفن هوشمند سال 2015 از دیدگاه کاربران وب سایت سخت افزار رفته رفته جذاب تر و دیدنی تر می شود. همان طور که می دانید امسال تصمیم گرفتیم برای اولین بار از بین 16 تلفن هوشمند پرچم دار که جزو برترین دستگاه های معرفی شده در سال 2015 میلادی هستند، یک مورد را به عنوان بهترین گوشی سال از دیدگاه شما کاربران وب سایت معرفی کنیم. تا به حال 4 دور از این رای گیری ها انجام شده و امروز طبق قرار، نوبت به رای گیری پنجم است. این بار آیفون 6 اس در برابر ال جی V10.

در مسابقات قبلی 8 گوشی با هم به رقابت پرداختند که تا به حال آیفون 6 اس پلاس، اکسپریا Z5 پرمیوم، سامسونگ گلکسی اس 6 اج پلاس و در آخرین آنها هم G4 کمپانی ال جی با کسب آرای بیشتر نسبت به رقبا به مرحله بعد صعود کرده اند. در آخرین رای گیری که امروز به پایان رسید G4 توانست با کسب 77.49% آرا در برابر Moto X Style که 22.51% آرا را به خود اختصاص داده بود گوشی برتر لقب بگیرد و با کسب قاطع ترین نتیجه، به دور بعدی راه پیدا کرده و رقیب گلکسی اس 6 اج پلاس شود. مطمئنا رقابت این دو دستگاه بی نظیر در دور بعدی یکی از دیدنی ترین مسابقات امسال خواهد بود.

iPhone 6S Plus 64.47%                     –                       OnePlus 2 35.53%

Xperia Z5 Premium 71.54%             –                       Nexus 5X 28.46%

Galaxy S6 Edge Plus 66.29%                –                       One M9 Plus 33.71%

LG G4 77.49%                                    –                       Moto X Style 22.51%

اما امروز شاهد رقابت دو دستگاه قدرتمند دیگر خواهیم بود. آیفون 6 اس هیچ نیازی به معرفی ندارد. نسل جدید پرفروش ترین گوشی های سال که همیشه بین خانواده آیفون ها دست به دست شده و حالا 6 اس نیز در راه کسب همین لقب است. در طرف دیگر هم V10 ال جی قرار دارد که ترکیبی از سخت افزار قدرتمند و ایده های خلاقانه ای است که به احتمال زیاد در سال های آینده جزو نکات کلیدی در طراحی محصولات ال جی خواهد بود. نمایشگر دوم در بالای نمایشگر اصلی و همچنین بدنه ای با قدرتی در مقیاس تجهیزات نظامی توانسته V10 را به یک گوشی خاص تبدیل کند. هر چند خود ال جی اعتقاد دارد همچنان G4 پرچم دار این شرکت است اما با این حال نمی توان از ویژگی های بسیار جالب V10 صرف نظر کرد. برای آگاه شدن از جزئیات فنی و در نتیجه انتخاب گزینه مورد نظر با حداکثر اطلاعات می توانید از طریق لینک های زیر به صفحه این تلفن های هوشمند در وب سایت کالای سخت افزار مراجعه کنید. فراموش نکنید که طرفداری از مدل مورد نظر شما در بخش کامنت های این مطلب کاملا آزاد است.

صفحه آیفون 6 اس در وب سایت کالا: iPhone 6S

صفحه ال جی وی 10 در وب سایت کالا: LG V10

 

loadposition pollq27

 

competitionchart

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید