رای گیری شماره 7 بهترین گوشی سال 2015: گلکسی نوت 5 در برابر Mate S

0

رای گیری شماره 7 بهترین گوشی سال 2015: گلکسی نوت 5 در برابر Mate S

تنها 2 رقابت دیگر تا پایان دور اول رقابت های انتخاب بهترین گوشی سال 2015 از دید کاربران وب سایت سخت افزار باقی مانده است. تا اینجا رقابت ها به تدریج هیجان انگیزتر شده و رفته رفته با رسیدن به مراحل بالاتر، میزان مشارکت کاربران نیز در هر رقابت افزایش داشته است. اگر پیگیر خبرهای وب سایت باشید حتما با نحوه رقابت ها آشنا هستید. 16 تلفن هوشمند پرچم دار از بزرگترین کمپانی های تولید کننده تلفن های هوشمند در کنار هم قرار گرفته اند تا در یک رقابت جذاب، بهترین آنها از دید شما مخاطبان وب سایت سخت افزار انتخاب شود. تا به حال 6 رای گیری انجام شده و از بین 12 تلفن هوشمندی که به رقابت پرداخته اند، نیمی از آنها به دور بعدی صعود کرده اند. با انجام 2 رای گیری باقی مانده نیز دو دستگاه دیگر مشخص شده و جمع 8 گوشی راه یافته به دور بعدی رقابت ها تکمیل می شود. در رای گیری شماره هفت، گلکسی نوت 5 از سامسونگ در برابر هواوی Mate S قرار می گیرد.

رقابت قبلی که بین لومیا 950 اکس ال از مایکروسافت و زنفون 2 ایسوس برگزار شد در ابتدا به شدت پایاپای دنبال می شد و در ساعات ابتدایی حتی zenfone 2 به اندازه چند رای از لومیا جلوتر بود، اما به تدریج با مشارکت بیشتر کاربران این Lumia 950 XL بود که برتری قاطعی را کسب کرد و با ثبت بیشترین تعداد آرا تا به این جای رقابت ها به نام خود، به دور بعدی راه پیدا کرد تا به جمع آیفون 6 اس پلاس، اکسپریا Z5 پرمیوم، گلکسی اس 6 اج پلاس، ال جی G4 و ال جی V10 بپیوندد. در دور بعد لومیا 950 اکس ال رقیب V10 ال جی خواهد بود که توانست در کمال شگفتی یکی از برترین گوشی های حال حاضر جهان یعنی آیفون 6 اس را حذف کرده و دومین نماینده ال جی در دور دوم رقابت ها باشد.

iPhone 6S Plus 64.47%                     –                       OnePlus 2 35.53%

Xperia Z5 Premium 71.54%            –                       Nexus 5X 28.46%

Galaxy S6 Edge Plus 66.29%           –                       One M9 Plus 33.71%

LG G4 77.49%                                    –                     Moto X Style 22.5%

iPhone 6S 47.86%                             –                       LG V10 52.14%

Zenfone 2 22.89%                            –                       Lumia 950 XL 77.11%

اما در رای گیری شماره هفت، گلکسی نوت 5 سامسونگ در برابر هواوی Mate S قرار می گیرد. نوت 5 یکی از بهترین گوشی های حال حاضر جهان است و امکانات بسیار زیاد آن از جمله دوربین فوق العاده قدرتمند، پردازنده قوی، میزان RAM بالا، طراحی بی نظیر و همچنین مشخصه سری نوت یعنی قلم S Pen، نوت 5 را به گزینه ای محبوب در سراسر جهان تبدیل کرده است. در طرف مقابل Mate S پرچم دار کمپانی هواوی است که به تدریج پله های طرقی را طی کرده و از یک شرکت کوچک چینی، به یک غول تکنولوژی تبدیل شده است. جنگ رسانه ای هواوی با Mate S در برابر آیفون 6 اس درباره رنگ rose gold و همچنین پیشدستی در استفاده از تکنولوژی Force Touch در این گوشی، آنها را به صدر اخبار رسانه ها منتقل کرد و برای اولین بار این هواوی بود که با شعار تقلید کردن اپل از روی دست آنها، از تاکتیک اپل بر علیه خودش استفاده کرد. اگر تمایل دارید اطلاعات کامل تری درباره این دو گوشی قدرتمند داشته باشید و در نتیجه رای خود را با حداکثر آگاهی ثبت کنید می توانید از طریق لینک های زیر به صفحه این دو دستگاه در وب سایت کالای سخت افزار مراجعه کنید. فراموش نکنید که طرفداری از تلفن هوشمند مورد نظر شما در بخش کامنت های این مطلب کاملا آزاد است.

صفحه گلکسی نوت 5 در وب سایت کالا: Galaxy Note 5

صفحه هواوی Mate S در وب سایت کالا: Mate S

 

loadposition pollq29

 

مسابقه

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید