ربات پنجره پاک‌کن Windowmate در نمایشگاه IFA رونمایی شد

0

خانه‌تکانی بهار مسئله‌ای است که به راحتی نمی‌توان از کنار آن گذشت. خانه‌تکانی چندان هم آسان نیست. اما ربات پنجره پاک‌کن Windowmate آن را برای شما کمی آسانتر می‌کند.

Windowmate که در نمایشگاه IFA به نمایش درآمده، با یکبار شارژ ۹۰ دقیقه کار می‌کند. شارژ این محصول، دو و نیم ساعت طول می‌کشد. این ربات هر دو طرف شیشه را با هم پاک می‌کند، چون با یک آهنربا به شیشه می‌چسبد. هر طرف شیشه، نصف ربات قرار می‌گیرد. آهن‌رباهای Windowmate به اندازه‌ای قدرتمند هستند، که حتی در برابر باد نیز مقاومت می‌کنند. تنها نقطه ضعف این ربات کاربردی این است که شما باید به دو طرف شیشه دسترسی داشته باشید تا از آن استفاده کنید. اگر شما پنجره‌ای دارید که باز نمی‌شود، بدشناسی می‌آورید یا باید یک نفر را به طرف دیگر بفرستید. بعلاوه، این ربات خود را با فریم منطبق می‌کند، در نتیجه باید برای شیشه‌های مختلف آن را جدا و دوباره استفاده کنید.

تقریبا شیشه همه خانه‌ها را می‌توان با دست شست. شاید بیشترین کارایی این ربات برای مغازه‌ها باشد. اما ایده کلی آن جالب است. مدلی که در IFA به نمایش درآمده، نسخه دوم Windowmate است. نسخه اول تنها در ژاپن عرضه شد، اما این نسخه در اروپا با قیمت ۵۰۰ دلار نیز عرضه می‌شود. نماینده این شرکت می‌گوید که در ۲۰۱۷، این ربات روانه بازارهای ایالات متحده می‌شود. احتمالا نسخه بهبود یافته آن به بازار آمریکا هم وارد شود.

windowmateifaphotos-4

باید بخوانید:  ال‌جی از تبلت 10 اینچی G Pad 2 پرده برداشت


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید