رسوایی برای سامسونگ: یک دستگاه گلکسی S7 Edge در فیلیپین آتش گرفت!

0

در حالی که سامسونگ مشغول سر و کله زدن با باتری‌های معیوب گلکسی نوت ۷ است، یک شخص فیلیپینی با نام Weng Briones تصویری را از یک دستگاه گلکسی S7 Edge آتش گرفته در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

اگرچه این شخص اطلاعات زیادی را از این حادثه در میان نگذاشته، اما از بازگرداندن گوشی سوخته‌اش به فروشگاه سامسونگ خبر داده است. ظاهرا کارکنان پول خرید گوشی را به او پس داده‌اند. در این پست این شخص فیلیپینی از کارکنان فروشگاه برای اقدامات سریعی که انجام دادند، قدردانی کرده است.

پیش‌تر هم خبری را درباره شکایت از سامسونگ توسط مردی که با آتش گرفتن S7 Edge در جیب پیراهنش به سوختگی دو سوم درجه‌ای دچار شده بود، شنیدیم.

a-samsung-galaxy-s7-edge-catches-on-fire-in-the-philippines

ما به فروشگاه سامسونگ در شهر رفتیم و آن‌ها تمامی پول را پس دادند. رسیدگی کارکنان به این موضوع بسیار خوب بود و علی‌رغم این اتفاق ناخوشایند، از خدمات و رسیدگی‌شان بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. با احترام زیاد به سامسونگ. امیدوارم همگی سالم باشید.

Weng Briones

متاسفانه این مشکلات اخیر، برای سامسونگ شرایط بسیار سختی را ایجاد کرده و چیزی حدود ۱.۵ بیلیون دلار به این کمپانی ضرر رسانده است. همچنین سامسونگ احتمال از دست دادن کاربران و مصرف‌کنندگانش را زیاد می‌داند. همان طور که فکر می‌کنیم Weng Briones هم دیگر طرفدار سامسونگ نخواهد بود.

باید بخوانید:  دلیل آتش گرفتن هاوربردها چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید