رفع مشکل کپی و پیست در گوشی اندرویدی + دانلود

0

اگر شما هم برای کپی کردن متن از داخل برنامه‌های مختلف مشکل دارید این برنامه مشکل را حل خواهد کرد و به شما کمک می‌کند تا از درون برنامه‌های مختلف متن دلخواه‌تان را کپی کنید.

اتاق خبر 24: 

حتمالا برایتان پیش آمده که خواستید متنی را از درون یک اپلیکیشن برای استفاده در جایی دیگر کپی کنید، اما موفق نشده‌اید تا از طریق نگه داشتن انگشت روی متن، به گزینه کپی دسترسی داشته باشید. 

اپ Universal Copy این مشکل را از سر راه‌تان برداشته. با نصب آن دیگر به گزینه کپی/پیست پیش فرض اندروید محدود نیستید، بلکه می‌توانید کلیه نوشته‌ها از درون اپلیکیشن‌ها را در کلیپ بورد کپی کنید. 

 

11-6.jpg

 

حتما می‌دانید که یکی از محدودیت‌های عجیب و احمقانه اینستاگرام این است که نمی‌توان از محیطش به کپی کردن متن‌ها پرداخت. Universal Copy کاربرد واقعی‌اش را در همین شرایط نشان می‌دهد؛ زمانی که در حالت عادی قادر به کپی کردن نوشته‌ها در کلیپ بورد نیستید. 

 

2-7.jpg

 

با نصب این اپ و فعال نمودن حالت Universal Copy، از این پس می‌توانید نوشته‌های تمام اپلیکیشن‌ها از جمله فیسبوک، اینستاگرام، یوتوب و هر اپ دیگری که امکان کپی متن‌هایش در حالت عادی می‌سر نیست را در کلیپ بورد ذخیره کرده تا برای استفاده از آن‌ها دیگر نیازی به گرفتن اسکرین شات یا تایپ دستی نداشته باشید.

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید