رندری برای سوپر اسپرت تسلا!

0

خودروی تسلا مدل S P90D با موتوری ۴۶۰ اسب‌بخاری، عملکردی بسیار نزدیک به ابر خودروها دارد. این خودرو تنها در ۲.۸ ثانیه از سکون کامل به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد، که این عملکرد عجیب را می‌توان همتراز با لامبورگینی اوراکان، فراری F12tdf و BAC Mono دانست!

بنابر این تنها کاری که مهندسان و طراحان تسلا در کالیفرنیا باید انجام دهند، ساخت یک بدنه ایرودینامیک و بهینه‌سازی شده برای یک سوپر اسپرت قدرتمند است!

tesla-supercar-rendering

در اینجا تصویری از رندر منتشر شده توسط Khyzyl Saleem را می‌بینیم که برای سوپر اسپرت تسلا طراحی شده است. در این رندر برخی از خطوط بدنه بسیار آشنا هستند و در برخی از خودروها نمونه‌های آن را دیده‌ایم، که آن هم به خاطر نزدیکی این طرح به پروژه Saleen S7 بوده و تقریبا رندر سوپر اسپرت تسلا مبتنی بر Saleen S7 طراحی شده است.

به احتمال زیاد تسلا در حال کار و برنامه‌ریزی برای عرضه یک سوپر اسپرت قدرتمند در آینده‌ای نزدیک بوده و نباید فراموش کنید که اولین مدل از خودروهای تسلا، بر روی پلتفرمی از لوتوس الیز سوار بود.

طرح سوپر اسپرت تسلا  توسط Khyzyl Saleem؛ از لحاظ استایل چهره، شبیه به تمام مدل‌های فعلی تسلا بوده و ارتفاع کم و چراغ‌های جلوی زیبا، آن را به یک خودروی کم نظیر اسپرت تبدیل کرده است؛ البته ارتفاع سقف و قرار گرفتن یک هواکش بر روی آن، کار اشتباهی به نظر می‌رسد!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید