رنو تالیسمن به ایران می‌آید!

0

renault-talisman-lfd-image-tournette

رنو تالیسمن که در سال ۲۰۱۳ میلادی توسط این شرکت رونمایی شد، موفقیت‌های خوبی برای رنو کسب کرده و حتی تواسنت در لیست نامزدهای بهترین خودروهای سال ۲۰۱۶ نیز قرار بگیرد. این خودروی سدان در خردادماه سال ۹۵ توسط شرکت نگین خودرو وارد ایران خواهد شد.

این خودرو سدان دارای ۴.۸۵ متر طول، ۱.۸۷ متر عرض و ۱.۴۶ متر عرض است و از موتورهای بنزینی با قدرت ۱۵۰ و ۲۰۰ اسب بخار و موتورهای دیزلی با ۱۱۰ و ۱۳۰ اسب بخار در مدل‌های مختلف خود بهره می‌برد که البته هنوز مشخص نیست کدام تیپ از این خودرو وارد کشور خواهد شد. گفتنی است رنو از توربو شارژ در مدل‌های دیزلی بهره گرفته که می‌تواند قدرتی ۱۶۰ اسب بخاری تولید کند. رنو برای سیستم انتقال قدرت تالیسمن از یک گیربکس ۶ سرعته دستی و ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه کمک گرفته است.

renault-talisman-lfd-ph1-design-022.jpg.ximg.l_6_h.smart

تالیسمن دارای یک جلو پنجره مشبک با حاشیه‌های کرومی، چراغ‌های LED پیشرفته، سپری شکیل با یک ورودی هوا در مرکز آن و دو مه‌شکن در اطراف آن است که نمای زیبایی به خودرو بخشیده است. در نمای پشت خودرو هم اگزوزهای دوگانه تیتانیومی و چراغ‌های LED کشیده دیده می‌شود. بدنه و شاسی این خودرو بر روی چهار رینگ ۱۹ اینچی پنج پره‌ای قرار گرفته است. داخل کابین تالیسمن یک نمایشگر ۴.۲ اینچی و ۱۳ بلندگوی استریو به چشم می‌خورد.

renault-talisman-0048-e1436195081306-1200x796

renault-talisman-lfd-ph1-design-021.jpg.ximg.l_6_h.smart

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید