رنو مگان ۲۰۱۷ را ببینید!

0

سرانجام کمپانی رنو از نسل جدید نسخه سدان مگان، که عضو جدید و نسل سوم مدل C-segment  رنو در اروپا خواهد بود، رونمایی کرد. اواخر ماه گذشته بود که به لطف لو رفتن کتابچه راهنمای این خودرو، اطلاعات خوبی از مگان جدید به دست آوردیم.

2017-renault-megane-sedan7777

2017-renault-megane-sedan777

از نظر طراحی، مگان جدید همان زبان طراحی آشنا و همیشگی رنو را دارد. در جلوی خودرو چراغ‌های هایلات و C شکل مگان رخ نمایی کرده و لوگوی بزرگ رنو بر روی جلو پنجره‌ای قرار گرفته است. عقب خودرو و شکل طراحی چراغ‌های این قسمت نیز بسیار زیبا و جذاب هستند. مگان جدید بسیار بزرگ بوده و سرنشین در آن احساس آسایش و آرامش خواهند کرد.

2017-renault-megane-sedan7

2017-renault-megane-sedan

مدل ۲۰۱۷ مگان با دو موتور بنزینی و سه موتور دیزلی عرضه خواهد شد. موتورهای بنزینی ۱۱۵ و ۱۳۰ اسب‌بخاری هستند و موتورهای دیزلی، به ترتیب؛ ۹۰، ۱۱۰ و ۱۳۰ اسب‌بخاری خواهند بود. بسته به نوع موتور انتخابی برای مدل ۲۰۱۷ مگان؛ این خودرو مجهز به گیربکس پنج سرعته دستی، شش سرعته دستی، شش سرعته اتوماتیک و هفت سرعته دو کلاچه اتوماتیک خواهد بود.

2017-renault-megane-sedan777777

در داخل، یک صفحه نمایش ۸.۷ اینچی را می‌بینید که مجهز به سیستم‌های چند رسانه‌ای و امکانات فراوانی است.مگان ۲۰۱۷ در کارخانه بورسا رنو در کشور ترکیه تولید خواهد شد و به بیش از ۲۰ کشور جهان؛ از جمله: الجزایر، عربستان سعودی، استرالیا، بلغارستان، کرواسی، مصر و امارات متحده عربی، صادر خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید