رنو Clio RS جدید با موتور ۲۲۰ اسب‌بخاری!

0

کمپانی رنو نسل جدید Clio RS را معرفی کرده است. بنابر اعلام کمپانی رنو؛ نسخه جدید Clio RS؛ دارای رینگهای ۱۸ اینچی بوده و در قسمت پیشانی خودرو، از چراغ‌های LED و مه‌شکن‌های جدید استفاده شده است.

renault-clio-rs

پیشرانه Clio RS یک موتور ۱.۶ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ بوده که ۲۰۰ اسب‌بخار قدرت دارد. قدرت تولیدی موتور مذکور توسط یک گیربکس شش سرعته دو کلاچ به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

renault-clio-rs1

برای بالابردن عملکرد Clio RS جدید؛ از یک شاسی متفاوت و اسپرت استفاده شده که منجر به تطبیق پذیری بهتر و مناسب‌تر نمودن Clio RS، برای استفاده‌های روزمره شده است.

renault-clio-rs7

خریداران Clio RS جدید؛ اگر به دنبال قدرت بیشتر در Clio RS هستند، می‌توانند موتور ۲۲۰ اسب‌بخاری رنو  را سفارش دهند. این موتور شتاب ۰ تا ۱۰۰ Clio RS جدید را به ۶.۶ ثانیه رسانده و حداکثر سرعت خودرو را به بالای ۱۴۶ مایل در ساعت خواهد رساند.

renault-clio-rs4

علاوه بر موتور؛ ابعاد خودرو نیز تغییراتی داشته است. استفاده از سیستم تعلیق اسپرت، ارتفاع Clio RS جدید را در قسمت پیشانی حدود ۲۰ میلی‌متر و در سایر قسمت‌ها در حدود ۱۰ میلی‌متر کاهش داده است. خریداران Clio RS جدید علاوه بر اینها می‌توانند از یک سیستم اگزور منحصر به فرد، که ساخته کمپانی  Akrapovič  بوده، بهره‌مند شوند.

کمپانی رنو، علاوه بر معرفی Clio RS جدید؛ قصد دارد تا نسخه استانداری از این خودرو را با نام  GT Line معرفی کند. این خودرو یک سپر جلوی اسپرت، اگزوز کرومی و رینگ‌های ۱۶ یا ۱۷ اینچی دارد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید