رهبر کره شمالی لقب Apple fanboy گرفت!

0

رهبر کره شمالی لقب Apple fanboy گرفت!

در لا به لای اخبار دنیای فناوری و کامپیوتر،گاها با مواردی حاشیه ایی و جذاب برخورد می کنیم.از حواشی کمپانی های مطرح جهان گرفته تا زندگی خصوصی افرادی که به نوعی با فناوری های دیجیتال در رابطه هستند.اینبار اما نه رییس یک برند سرشناس و نه یک حاشیه از کمپانی تحت امر او خبر ساز شده است.اینبار رهبر کره شمالی،”کیم جونگ اون” مجددا خبر ساز شده است.

 

موارد مورد علاقه این شخصیت بارها در گذشته خبر ساز شده است. گفته می‌شود که وی علاقه زیادی به ورزش بسکتبال دارد.دنیس رادمن، بازیکن سابق بسکتبال در ان بی ای، در مارس ۲۰۱۳ از کره شمالی دیدن کرد و با کیم جونگ-اون نیز دیدار کرد. او در مصاحبه با گاردین گفت که ری دختری به نام جو-ئه به دنیا آورده است.پدر او،کیم جونگ ایل، که هم اکنون درگذشته است،گفته بود که به فیلم علاقه زیادی دارد و مجموعه‌ای متشکل از بیست هزار فیلم دارد وبه فیلم‌های جیمز باند علاقه دارد.

اما در تصاویری که به تازگی از ایشان پخش شده است،محصولات اپل از جمله یک مک بوک 15 اینچی و کامپیوتر IMAC از همین برند در اطراف وی دیده می شود.ظاهرا کیم از کامپیوترهای اپل و سیستم عامل های مرتبط یعنی مک در کارهای روزانه خود بسیار استفاده می کند.این نکته به این دلیل جالب است که سیاست های این کشور همواره با تنفر از ایالات متحده و مردم آن هموار بوده است.هر دو کشور برای سالیان دراز قطع کامل روابط را پایه گذاری کرده و همواره یک شبه دشمن محسوب می شوند.از سوی دیگر کره جنوبی قوانین بسیار سخت گیرانه ایی دارد که حتی استفاده اینترنت در آن برای افراد عادی امکان پذیر نیست.در نهایت برخی از رسانه های غربی به کیم جونگ اون لقب Apple fanboy را داده اند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید