روبان افتخار جشنواره‌ عکس آمریکا برای عکسی از عاشورای خرم‌آباد

0

خبرگزاری میزان – “احمد تاجی‌اشکفتکی” با عکسی از مراسم گل‌مالی در خرم‌آباد به نام ‏Fire Girl‏ (دختر آتش)‏، برنده‌ جشنواره‌ عکس “گریتر لین آمریکا” در سال ۲۰۱۵ شد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از یافته؛ در جشنواره‌ عکس گریتر لین که زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی فیاپ (FIAP) و PSA، انجمن عکاسی آمریکا و انجمن عکاسی کانادا برگزار می‌شود، عکسی از مراسم گل‌مالی روز عاشورا در خرم‌آباد برنده این جشنواره شد.

در این دوره ۳۱ عکس از هنرمندان عکاس ایران در این جشنواره که با موضوع آزاد برگزار شد، پذیرفته شدند که در نهایت “احمد تاجی” عکاس اهل شهرکرد با عکس ‏Fire Girl‏ (دختر آتش) روبان افتخار این جشنواره را به خود اختصاص داد.

عکس برگزیده‌ جشنواره از مراسم عاشورا در خرم‌آباد گرفته شده و تصویر دختربچه‌ای است که در آیین سنتی گل‌مالی در صبح عاشورا در خرم‌آباد دیده می‌شود.‏

به گزارش منار به نقل از یافته، در جشنواره‌ عکس گریتر لین که زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی فیاپ (FIAP) و PSA، انجمن عکاسی آمریکا و انجمن عکاسی کانادا برگزار می‌شود، عکسی از مراسم گل‌مالی روز عاشورا در خرم‌آباد برنده این جشنواره شد.

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید
محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید