روز بد مشهدی ها/ گسترش پدیده را شکست دادو سایپا از سد سیاه جامگان گذشت

0

ورزش > لیگ برتر – هفته یازدهم لیگ برتر با شکست مشهدی ها پیگیری شد.

دو تیم گسترش فولاد و پدیده مشهد در تبریز به مصاف هم رفتند. تا پیش از این بازی گسترش با 14 امیتاز در رده هشتم و پدیده با 13 امتیاز در رده دهم قرار داشتند و هر دو تیم با برد می توانستند جایگاه خود را در جدول لیگ بهبود ببخشند. گشترش بازی را طوفانی شروع کرد و توانست در دقیقه توسط باتیستا به گل برسد. پدیده ای ها به دنبال جبران گل خورده بودند و رو به ضدحمله آوردند که در این بین ابراهیمی با شوتی زیبا دروازه پدیده را برای بار دوم باز کرد و‌در نهایت در دقایق پایانی نیمه اول دقیقی هم گلزنی کرد تا پدیده با شکست راهی رختکن شود.
با شروع نیمه دوم دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند اما پدیده چشم به ضد حملات داشت که در دقیقه 86 توانست توسط ایگو پراهیچ به گل برسد اما این پایان کار نبود و یوسف سیدی در دقیقه 92 توانست گل چهارم را برای گسترش به ثمر برساند.گسترش با این پیروزی توانست 17 امتیازی شود.

دو تیم سیاه جامگان و سایپا هم در حالی به مصاف هم رفتند که هر دو تیم در هفته دهم لیگ برتر نتوانستند پیروز از میدان خارج شوند. سیاه جامگان در اهواز از فولاد قعرنشین شکست خورد و سایپا هم برابر صبا متوقف شده بود. دو تیم سایپا و سیاه جامگان در نیمه نخست بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند که در دقیقه 25 ارسال ترابی در عمق رضایی را صاحب موقعیت کرد تا او با ضربه پای راست اولین گل بازی را برای سایپا به ثمر برساند. در ادامه این سیاه جامگان بود که برای جبران گل حمله می کرد که بالاخره در دقیقه 43 کنترل خوب عنایتی در محوطه جریمه موقعیت خوبی را نصیب سینک کرد تا او از زاویه بسته توپ کات داری را به سه کنج بالای دروازه سایپا فرستاد و گل تساوی به ثمر رساند و دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم سایپا حملات خود را بیشتر کرد و در دقیقه 57 بازی پاس رضایی از جناح چپ روزبه شاه علیدوست را صاحب موقعیت کرد تا او با یک توپ سر ضرب دومین گل سایپا را به ثمر برساند. بعد از گل سایپا بازی کامل در میانه زمین پیگیری شد و سایپا توانست با نتیجه دو بر یک سیاه جامگان را شکست دهد.

 

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید