روشن شدن وضعیت تاثیر سوابق تحصیلی برای کنکوری ها

0

معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش از روشن شدن وضعیت تاثیر سوابق در آینده ای نزدیک توسط مجلس خبر داد.

احمد عابدینی، معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار   حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی  درخصوص روشن شدن وضعیت تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور و اخبار متفاوت و ضد و نقیضی که همواره منتشر می شود، گفت : این اخبار منتشر شده صحت ندارد و برای روشن شدن موضوع منتظر استفساریه مجلس هستیم.

معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش افزود: مجلس به دلیل مشغله مربوط به بودجه، هنوز پاسخی نداده است اما منتظر پاسخ کمیسیون مربوطه برای روشن شدن وضعیت هستیم.

وی با بیان اینکه مجلس به عنوان مرجعی که قانون ر ا تصویب کرده است، مسئول تعیین وضعیت تاثیر سوابق تحصیلی است، اظهار کرد: تعیین تکلیف برای تاثیر سوابق تحصیلی نیاز به تمهیدات خاصی ندارد و بلافاصله بعد از روشن شدن وضعیت و تصمیم گیری مجلس ، به مرحله اجرا در می آید.

عابدینی بیان کرد: سعی ما بر این است تا هرچه زودتر  برای کنکوری های امسال، وضعیت را روشن کنیم و به طور قطع اعمال تغییرات وابسته به سوابق تحصیلی  برای آنها نیز صورت می گیرد. 

وی در خصوص تعیین وضعیت رشته های پایه دهم گفت: جلسه ای امروز برگزار می شود و وضعیت رشته ها و حذف و اضافه کردن به طور کامل مشخص شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید