رونمایی از آستون مارتین ونکوئیش زاگاتو ۲۰۱۶!

0

در اواخر این هفته، طی همایش بزرگ  Concorso d’Eleganza Villa d’Este واقع در سواحل لیک کومو ایتالیا از آستون مارتین ونکوئیش زاگاتو (Vanquish Zagato) رونمایی خواهد شد. زاگاتو، مدل کاملا بهبود‏یافته ونکوئیش است و این بهبود، به‎‏روز شدن تمام پنل‏‎های بیرونی از جنس فیبر کربن را در بر می‎گیرد. از بین تغییرات چشمگیرتر در این مدل، می‎توان به حذف ستون‏‎های A و طراحی جدید سپرمانند برای پنجره اشاره کرد.

بنا به گفته تولیدکنندگان آستون مارتین، طراحی آینه‏ های آن از مدل One-77 الهام گرفته شده و کناره‎های بدنه و عقب آن برگرفته از مدل DB11 هستند. بنا به گزارشات، چراغ‎های عقب این اتومبیل نیز تلفیقی از مدل‏‎های قدیمی و جدید آستون مارتین هستند، یعنی ترکیبی از طراحی دایره‏ ای شکل زاگاتو کلاسیک و طرح‎های تیغه مانند LED برگرفته از مدل مخصوص پیست ولکان (Vulcan).

aston-martin-vanquish-zagato-hero

سایر تغییرات این اتومبیل عبارتند از: علامت دو حبابی زاگاتو روی سقف این مدل، پنجره جلویی مشبک و بزرگ با چراغ‎های LED، قوس رو به بالا در قسمت عقب بدنه، گلگیرهای برآمده جلو از جنس فیبر کربن، درب‎های کناری و دیفیوزرهای عقب.

در زیر کاپوت، یک موتور ۶ لیتری V-12 تعبیه شده که مجددا تنظیم گردیده و ۴۴۱ کیلو وات قدرت دارد. هنگامی‏که نیروی توقف از ترمزهای جلو و عقب وارد می‎شود، نیروی موتور به چرخ‏‎های عقب منتقل می‎گردد.

aston-martin-vanquish-zagato-interior

با وجود اینکه بخش‎های خارجی این اتومبیل دستخوش تغییرات چشمگیری شده‏‎اند، بخش‎های داخلی آن تغییرات زیادی پیدا نکرده‎اند.

زاگاتو ظاهر صندلی‏‎ها و پنل درب‏ها را با چرم‏های جدید قرمز – مشکی و دوخت‏‎های زیبای قرمز رنگ حرف Z بر آن‎ها کمی تغییر داده است.

سایر تغییرات داخلی عبارتند از: طرح‎‏های فیبر کربنی به شکل استخوان ماهی، آبکاری‏‎های برجسته از جنس برنز و استفاده از چرم آنیلین برای داشبورد و سوئیچ‏‎ها.

Post source : http://www.caradvice.com.au/446146/2016-aston-martin-vanquish-zagato

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید