رونمایی از استون مارتین جدید

0

گیگر :

این اتومبیل شما را هیجان‌زده خواهد کرد. دی‌بی ۱۱(DB11) برخلاف اتومبیل‌های فوق‌سریع دیگری که صبح روز ۱ مارس در نمایشگاه ژنو معرفی شدند، برای اهالی زمین طراحی شده است. این اتومبیل ۴ صندلی، یک صندوق بزرگ که جا برای دو کیف بزرگ گلف دارد و کابینی راحت دارد که با سیستم صوتی Bang و Olufsen تزئین شده است. این اتومبیل شگفت انگیز به نظر می‌رسد.

دی‌بی ۱۱ اولین اتومبیل از سری دی‌بی است که از موتور توربوشارژ بهره می‌برد. این اتومبیل از یک موتور ۵.۲ لیتری V12 بهره می‌برد که توسط خود استون مارتین تولید شده است. این موتور توانی معادل ۶۰۰ اسب بخار دارد و در عرض ۳.۹ ثانیه از سرعت ۰ به سرعت ۶۲ مایل در ساعت می‌رسد.

این اتومبیل روی یک ساختار آلومینیومی همبسته ساخته شده؛ به همین دلیل سبک‌وزن و چابک است. این اتومبیل عنوان کارآمدترین دی‌بی استون مارتین که از نظر دینامیک برتری دارد را به خود اختصاص داده است.

قیمت این اتومبیل زیر ۲۱۲ هزار دلار تعیین شده و در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ سفارش از مشتریانی دریافت کرده که پیش‌نمایشی از آن را دیده‌اند. مدیرعامل این شرکت در حین معرفی دی‌بی ۱۱ وعده داد شخصاً تک‌تک این اتومبیل‌ها را قبل از ارسال به مشتری بررسی کند.cover

پاسخ دهید