رونمایی از دو موزیک‌ویدئو فیلم «مزارشریف» با قطعه‌ی موسیقی جدید +فیلم

0

گیگر:

همزمان با آغاز نمایش عمومی فیلم سینمایی «مزارشریف» در روزهای گذشته، از دو موزیک‌ویدئو با قطعه‌ی موسیقی جدید از فیلم که از ساخته‌های بهزاد عبدی است رونمایی شد.

گروه موسیقی: موسیقی فیلم «مزار شریف» سیمرغ بلورین بهترین موسیقی را از سی‌وسومین دوره جشنواره فیلم فجر بدست آورده است.

به گزارش بولتن نیوز، موسیقی این فیلم در اوکراین و با همکاری ارکستر سمفونیک ناسیونال اوکراین و با حضور بیش از ۶۰ نوازنده با سرپرستی بهزاد عبدی ضبط شده است. 

«مزار شریف» که از ۱۸ شهریور در تهران و از ۲۰ شهریور در شهرستان‌ها اکران سراسری خود را آغاز کرده است، روایتی‌ست از شهادت مظلومانه ۸ دیپلمات و یک خبرنگار ایرانی در کنسولگری ایران در شهر مزارشریف افغانستان به دست گروهک طالبان.

رونمایی از دو موزیک‌ویدئو فیلم «مزارشریف» با قطعه‌ی موسیقی جدید

این فیلم در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر علاوه بر استقبال منتقدان توانست سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن فیلم را برای بهزاد عبدی و دیپلم افتخار بهترین جلوه های ویژه بصری  را برای امیر رضا معتمدی به دست بیاورد.

عوامل فیلم سینمایی مزار شریف عبارتند از: بازیگران: حسین یاری، مهتاب کرامتی و مسعود رایگان- نویسنده و کارگردان: حسن برزیده- تهیه کننده: منوچهر شاهسواری- مدیر فیلمبرداری: علیرضا زرین‌دست- مدیر هنری: مشکین مهرگان- موسیقی: بهزاد عبدی- طراح چهره پردازی: سعید ملکان- طراح جلوه های بصری: امیررضا معتمدی- مسئول رسانه‌ای: کانون روابط عمومی و تبیلغات چکاد- پخش کننده: موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز- محصول حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی.

انتهای پیام/ لینک مطلب

پاسخ دهید