رونمایی از سانتافه ۲۰۱۷ و سانتافه اسپرت در نمایشگاه شیکاگو!

0

2017 Hyundai Santa Fe Chicago 1

هیوندای سانتافه که یک خودروی محبوب و پرفروش محسوب می‌شود؛ این‌بار قصد دارد تا در مدل جدید خود نیز سود خوبی را عاید این شرکت کند.

کره‌ای‌ها این بار از دو خودروی سانتافه اسپرت و سانتافه ۲۰۱۷ با ظاهری از نو طراحی شده که میزبان طیف وسیعی از تکنولوژی‌های روز نیز هستند در نمایشگاه اتومبیل شیکاگو رونمایی کردند.

2017 Hyundai Santa Fe Chicago 6

هیوندای باز هم از همان پیشرانه سابق یعنی موتور ۲.۴ لیتری با ۱۸۵ اسب بخار قدرت در مدل معمولی، یک موتور توربوشارژ ۲ لیتری با ۲۴۵ اسب بخار قدرت در مدل اسپرت و یک موتور قدرتمند ۳.۳ لیتری V6 با ۲۹۰ اسب بخار در مدل ۷ نفره این خودرو استفاده کرده است.

از مهم‌ترین تغییرات ظاهری اعمال‌شده در سانتافه‌ ۲۰۱۷ می‌توان از دی‌لایت‌های LED با طراحی عمودی، چراغ مه شکن جدید، چراغ‌های جلو و عقب جدید، جلو پنجره جدید، ورودی هوا با قاب کرومی رنگ در زیر سپر و اگزوز دوگانه نام برد. در این نمایشگاه این دو خودرو به رنگ‌های آبی و خاکستری به نمایش در آمده و بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

2017 Hyundai Santa Fe Chicago 10

همچنین این خودرو از امکانات جدیدی مانند استارت از راه دور توسط ریموت کنترل، سیستم ترمز اضطراری، سیستم ورود بدون سوئیچ، گرم‌کن آینه‌های جانبی، سیستم هشداردهنده خروج از خطوط جاده، دوربین دید عقب و… بهره می‌برد.

قیمت این خودروها از ۲۰ هزار دلار آغازشده که با توجه به نوع پیشرانه و امکانات، متفاوت خواهد بود.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید