رونمایی از سوزوکی ویتارا Brezza جدید در هند

0

کمپانی ماروتی سوزوکی، که بزرگترین شرکت خودروسازی در هندوستان و آسیای جنوبی است؛ از خودروی Vitara Brezza که یک شاسی‌بلند کوچک و سود‌آور برای این کمپانی هندی خواهد بود، در نمایشگاه خودرو دهلی‌نو  ۲۰۱۶ رونمایی کرد.


با اینکه Vitara Brezza جدید از نظر ظاهری شبیه به یک شاسی بلند تنومد طراحی شده، اما به نظر میرسد طراحی داخل و بیرونی آن نوعی طراحی منسوخ و فراموش شده‌ای باشد.

ابعاد این شاسی بلند عبارتند از ۳.۹۹۵ میلی متر طول، ۱۷۹۰ میلی متر عرض و ۱.۶۴۰ میلی متر ارتفاع دارد و دارای گنجایش ۳۲۸ لیتر است. لازم به ذکر است که طراحی و توسعه این خودرو تماما در هندوستان انجام گرفته است.

اطلاعات منتشر شده از عرضه این خودرو در ماه آینده خبر می‌دهد و ظاهرا Vitara Brezza از یک موتور ۱.۳ لیتری به همراه یک گیربکس دستی پنج سرعته عرضه خواهد شد و به احتمال زیاد موتور این خودرو از نوع بنزینی است؛ هرچند که گفته می شود مدل دیگری نیز با موتور دیزلی عرضه خواهد شد.

موتور مذکور ۹۰ اسب بخار قدرت داشته و از گشتاوری ۲۰۰ نیوتن متری بهره‌مند است. فاصله این خودرو تا زمین ۱۹۸ میلی متر بوده و اطلاعات دیگری در رابطه با امکانات و مشخصات فنی، منتشر نشده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید