رونمایی از مدل ۲۰۱۶ نیسان سنترا

0

گیگر :

مدل ۲۰۱۶ سنترا در نمایشگاه لس‌آنجلس رونمایی شد. این سدان تغییرات جامعی داشته که با یک نگاه توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. در قسمت جلو گریلی به شکل V وجود دارد که باعث شده این اتومبیل جذابیت خاصی داشته باشد.

در زیر پوسته سنترای جدید یک سری ویژگی جدید ارائه شده، از جمله یک بسته فناوری که قابلیت‌هایی مانند ترمز اورژانسی، کروز کنترل انعطاف‌پذیر، هشدار نقطه کور و هشدار ترافیک در تقاطع در عقب که برای اولین بار در سنترا ارائه شده، دارد. همچنین قابلیت شناسایی صدای سیری آیز فری (Siri Eyes Free) و سرویس نیسان کانکت (NissanConnect Services) نیز برای مدل ۲۰۱۶ جدید محسوب می‌شود که آمادگی برای مواقع اورژانسی، دسترسی از راه دور، هشدارهای قابل‌تغییر و سرویس‌های مختلفی برای فراهم آوردن راحتی مانند اپلیکیشن‌های نیسان کانکت را ارائه می‌دهد. اگر صفحه‌نمایش لمسی ۵٫۸ اینچی را نیز به فهرست ویژگی‌های این اتومبیل اضافه کنید، پیشرفته‌ترین و مجهزترین سنترا را خواهید داشت.

نائب رئیس بخش برنامه‌ریزی محصولات نیسان در این رابطه گفت: «مدل ۲۰۱۶ سنترا سطح جدیدی از فناوری‌های رانندگی و فناوری‌های حفاظتی ایمن و پیشرفته (Safety Shield Technologies) را در سنترای ارزشمند ما ارائه می‌دهد. این اتومبیل متصل‌ترین سنترایی است که تاکنون ارائه شده و به سیستم تلماتیک سرویس نیسان کانکت مجهز است».

علاوه بر تغییراتی که در بدنه وجود دارد، داخل مدل ۲۰۱۶ سنترا نیز با یک فرمان الهام گرفته از ۳۷۰ زد، یک صندلی راننده برقی که در ۶ جهت حرکت می‌کند و یک صفحه‌نمایش ال‌سی‌دی جدید در بخش پنل ابزارها نوسازی شده است. پارچه صندلی‌ها و کنسول مرکزی نیز به‌روزرسانی شده است.

خط تولید مدل ۲۰۱۶ سنترا یک موتور جدید نیز ارائه می‌دهد؛ یک موتور ۱٫۸ لیتری ۴ سیلندر ۱۳۰ اسب بخاری که از یک جعبه‌دنده متغیر پیوسته Xtronic بهره می‌برد که ۶ سرعتی و دستی است. قیمت مدل ۲۰۱۶ سنترا از ۱۶٬۷۸۰ دلار آغاز می‌شود و در ماه دسامبر وارد بازار خواهد شد.
cover

پاسخ دهید