رونمایی از مدل ۲۰۱۷ نیسان پَث‌فایندر

0

گیگر :

اتومبیل پث‌فایندر از سال ۲۰۱۳ تاکنون بدون تغییر مهمی عرضه می‌شد و زمان آن رسیده بود که تغییراتی در این اتومبیل صورت گیرد تا بتواند در رقابت با رقیبان جدیدش شرکت کند.

قبل از هر چیزی باید بگوییم قسمت عقب و جلوی این اتومبیل از طریق به‌کارگیری بخش‌هایی از سبک وی-موشن نیسان مدرن‌سازی شده است. چراغ‌های مه‌شکن نیز تغییر یافته‌اند. در صندوق عقب این اتومبیل را می‌توان با بالا آوردن یک پا زیر سپر عقب باز کرد. چرخ‌های ۱۸ اینچی به صورت استاندارد در این اتومبیل ارائه می‌شوند؛ اما چرخ‌های ۲۰ اینچی تنها در تیپ پلاتینیوم به کار گرفته خواهند شد.

این اتومبیل از همان موتور ۳.۵ لیتری V6 مدل‌های قبلی بهره می‌برد و تنها یک سری تغییرات کوچک مانند تزریق سوخت مستقیم، خط سیلندر جدید و زمان بندی درون‌کشی متغیر الکترونیکی بر روی آن اعمال شده است. در کل، ۵۰ درصد کل اجزای موتور جدید هستند. این امر باعث می‌شود این اتومبیل ۲۸۴ اسب بخار توان و ۲۵۹ پوند بر فوت گشتاور داشته باشد. مصرف سوخت این اتومبیل احتمالاً کاهش یافته و ظرفیت یدک‌کشی آن از ۵۰۰۰ پوند به ۶۰۰۰ پوند افزایش یافته است. جعبه‌دنده اکسترانیک سی‌وی‌تی نیسان همچنان در این اتومبیل به کار گرفته شده است.

این اتومبیل طی پاییز سال جاری میلادی در بازار عرضه خواهد شد.

 

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید