رونمایی از نسخه اسپرت‌تر سوبارو کراس‌ترک هیبریدی

0

گیگر :

مدل ۲۰۱۶ سوبارو کراس‌ترک (Subaru Crosstrek) یک شاسی‌بلند همه فن حریف و مقرون به صرفه است که برای مناطقی که زمستان‌های سردی دارند، کاملاً مناسب است. این اتومبیل یکی از محبوب‌ترین محصولات سوبارو محسوب می‌شود.

با این حال، نسخه هیبریدی کراس‌ترک به دلیل قیمت بالای ۳۰۴۹۵ و بهبود ناچیز مصرف سوخت، طرفدار زیادی ندارد. این اتومبیل ۱۴۸ اسب بخاری که از یک موتور ۲.۰ لیتری بهره می‌برد، توسط یک موتور الکتریکی ۱۳.۴ اسب بخاری پشتیبانی می‌شود و مصرف سوخت ترکیبی این مدل در مقایسه با مدل بنزینی، از ۸.۱ لیتر به ازای ۱۰۰ کیلومتر به ۷.۵ لیتر رسیده است.

با این حال، شرکت سوبارو یک نسخه اسپرت‌تر به نام سوبارو ایکس‌وی هیبرید تی‌اس (Subaru XV Hybrid tS) برای بازار ژاپن ساخته است. این شاسی‌بلند توسط واحد بین‌المللی سوبارو تکنیا (STI) تغییر داده شده و از سیستم تعلیق و تزئینات داخل کابین بهره می‌برد.

این واحد بین‌المللی یک میله باریک و بلند انعطاف‌پذیر، ضربه‌گیرهای محکم‌تر و فنرهای حلقه‌ای به این شاسی‌بلند اضافه کرد تا رانندگی دینامیک‌تری فراهم شود. همچنین نسخه هیبریدی ‌تی‌اس این اتومبیل را می‌توان از طریق رنگ نارنجی روی چرخ‌های آلیاژی ۱۷ اینچی، سپر جلو، لبه‌های زیر در و اسپویلر سقف شناسایی کرد. گریل جلو از لبه‌های خاکستری تیره بهره می‌برد و این اتومبیل با علامت STI و تی‌اس تزئین شده است.

در داخل این اتومبیل، صندلی‌های چرمی مشکی رنگ با تودوزی پارچه‌ای به رنگ نارنجی و کرمی، با دوخت نارنجی، دسته‌های نارنجی در و صفحه‌های STI زیر پنجره‌ها مشاهده می‌شود. حتی برجستگی‌های بخش کنترل آب و هوا با لبه‌های نارنجی رنگ تزئین شده است.

تغییری در قدرت این اتومبیل اعمال نشده و این شاسی‌بلند قرار است طی فصل پاییز سال جاری میلادی در بازار ژاپن عرضه شود.منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید