رونمایی از نیسان GT-R در نمایشگاه نیویورک ۲۰۱۶

0

نیسان GT-R
نیسان GT-R

رونمایی از نیسان GT-R در نمایشگاه نیویورک ۲۰۱۶

نیسان همیشه سعی کرده تا از گردونه رقابت عقب نماند و محصولاتش را معمولا به موقع بروزرسانی میکند، خودروی افسانه‌ای نیسان، همان GT-R که معروف به گودزیلا است، هفته ی آینده در نمایشگاه نیویورک شامل این بروزرسانی خواهد شد.

اگر نگاهی به آپدیت‌های قبلی داشته باشیم می‌توان حدس زد که احتمالا هفته آینده شاهد چه چیزی خواهیم بود؛ احتمالا نیسان GT-R 2017 با کمی افزایش قدرت روبرو شود و کمی هم تغییرات ظاهری داشته باشد.

نیسان GT-R
نیسان GT-R

نیسان GT-R 2015 هم اکنون ۵۴۵ اسب بخار توان و ۶۲۷ نیوتن بر متر قدرت دارد، این اعداد از دل یک پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۸ لیتری تویین توربو بدست می آیند. البته این اعداد تنها برای نسخه پایه و معمولی هستند و در نسخه ی NISMO توان به ۶۰۰ اسب بخار افزایش پیدا می‌کند. این مقدار توان و قدرت برای این خودرو کافی است و هیچ گونه کمبودی را حس نخواهید کرد. شتاب صفر تا صد این خودرو تنها ۲٫۸ است، توجه کنید که این سوپراسپرت ارزان تنها کمی بیشتر از ۱۳۰۰۰۰ دلار قیمت دارد، در حالی که بوگاتی ویرون با شتاب ۲٫۵ ثانیه‌ای بیشتر از دو میلون دلار قیمت داشت!

انتظار می‌رود شتاب خودرو پس از بروزرسانی، حتی مقداری نیز بیشتر شود و زمان کمتری را به ثبت برساند، در بروزرسانی قبلی که درسال ۲۰۱۳ انجام شد، شاهد ۱۵ اسب بخار توان اضافه‌تر بودیم.

نیسان GT-R R35 مدت زیادی است که در بازار است و زمان زیادی از معرفی شدنش نیز می گذرد (۲۰۰۸) و کم کم می رود تا جایگزین یک نسخه ی جدیدتر شود، البته زیاد برای این نسخه ی جدید هیجان زده نشوید، چون طبق گفته‌ی مسئولین نیسان، تا قبل از ۲۰۱۸ معرفی نخواهد شد؛ البته وقتی معرفی شود احتمالا شاهد یک خودروی هیبریدی بسیار پیشرفته با ظاهری شبیه به کانسپت ۲۰۲۰ Vision Gran Turismo خواهیم بود.

گردآوری:گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید