رونمایی از کشتی حضرت نوح در ایالت کنتاکی آمریکا

0

گیگر :


۱. بازدیدکنندگان پیش از شروع مراسم رونمایی از ماکت کشتی حضرت نوح در ویلیامزتاون واقع در ایالت کنتاکی آمریکا جمع شده‌اند. طول این کشتی ۱۵۵ متر است و برای ساخت آن نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار هزینه صرف شده است. ساخت این کشتی زائیده تفکر یک خلاق استرالیایی‌الاصل به نام کن هام است. کن هام با کمک مشوق‌های مالیاتی دولت و فروش ۶۲ میلیون دلار اوراق قرضه موفق به ساخت این ماکت عظیم شده است.


۲. بازدیدکنندگان در یک روز ابری و طی مراسم پیش‌نمایش کشتی برای رسانه‌‌ها، از ماکت کشتی حضرت نوح در ایالت کنتاکی در محوطه اطراف محل برگزاری مراسم قدم می‌زنند. این پارک موضوعی که این کشتی در آن واقع شده، بر اساس داستان مردی ساخته شده که به فرمان خداوند برای نجات جانداران و پیروانش از سیلی که وعده‌اش را داده بود، یک کشتی غول پیکر می‌سازد. گروه مسیحی سازنده این ماکت ۱۵۵ متری بر این باورند که این کشتی نشان می‌دهد که داستان‌ها و مطالب نوشته شده در کتاب انجیل در مورد کشتی حضرت نوح حقیقت دارد.


۳. کودکان در حال تماشای قفس‌های حاوی مدل‌های کوچک دایناسور‌ها در داخل کشتی نوح در پارک آرک اینکانتر در روز افتتاحیه هستند.


۴. بازدیدکنندگان مشغول تماشای ماکت دایناسور‌های قرار داده شده در داخل قفس‌هایشان هستند.


۵. یکی از بازدیدکنندگان در حال گشتن در میان محفظه‌ نگهداری حیوانات در درون کشتی است.


۶. بازدیدکنندگان مشغول گشتن در محوطه نزدیک به محل قرار داده شدن ماکت این کشتی هستند. خود کشتی در پس زمینه این تصویر قابل مشاهده است.


۷.
بازدیدکنندگان مشغول گشتن در محوطه نزدیک به محل قرار داده شدن ماکت این کشتی هستند.

۸. کارگری مشغول قرار دادن عروسک‌ حیوانات در قفسه‌های فروشگاه خرید هدیه موجود در پارک آرک اینکانتر. این پارک یک پارک موضوعی است که در اطراف ماکت کشتی نوح ۱۵۵ متری ساخته شده است.


۹.
بازدیدکنندگان مشغول گشتن در محوطه نزدیک به محل قرار داده شدن ماکت این کشتی هستند.

۱۰. اصحاب رسانه مشغول تصویربرداری از داخل کشتی هستند.


۱۱. بازدیدکنندگان در غالب یک تور از محوطه داخلی کشتی دیدن می‌کنند.


۱۲. بازدیدکنندگان و کارکنان ساخت‌وساز مشغول قدم زدن در اطراف کشتی هستند.


۱۳. دانش‌آموزان دبیرستان ویلیامزتاون قبل از شروع مراسم بریدن روبان افتتاحیه، در حال اجرای برنامه خود هستند.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید