رونمایی از کیس Enermax Ostrog ADV در نمایشگاه PAX East

0

رونمایی از کیس Enermax Ostrog ADV در نمایشگاه PAX East

انرمکس از جدیدترین کیس خود با نام Ostrog ADV در نمایشگاه PAX East رونمایی خواهد کرد. نمایشگاه PAX East برای عرضه و رونمایی جدیدترین دستاورد های گیمینگ هر ساله در Boston برگزار می شود و در سال ۲۰۱۶ نیز از روز ۲۲ تا ۲۴ آوریل پذیرای کاربران و اصحاب رسانه خواهد بود. انرمکس برای نمایشگاه PAX East دو کیس جدید در نظر گرفته که شامل یک کیس Micro-ATX با نام SteelWing و نسخه جدید کیس Ostrog می شود. نسل جدید Ostrog به دیودهای نوری در بخش های مختلف مجهز شده تا در فضایی زیبا و جذاب از قطعات خود پذیرایی کنید.

 

درب کناری کیس از نوع شفاف Acrylic است که با به کار گیری دیود های نوری ظاهر جذابی ارائه می دهد. از طریق درب شفاف می توانید فضای داخلی کیس را مشاهده کنید و از نورپردازی کیس لذت ببرید. پنل جلو و سقف کیس از شیارهای فلزی ریزی تشکیل شده تا در صورت استفاده از فن های مجهز به LED بتوانید نورپردازی هماهنگی در بخش های مختلف Ostrog ADV ایجاد کنید. در پنل جلوی کیس دو عدد فن LED دار در نظر گرفته شده که سه رنگ سبز، آبی و قرمز برای نورپردازی آن در نظر گرفته شده است. هماهنگ با رنگ LED ها، نوار دور قاب کیس و LED های درون آن به همان رنگ خواهد بود.

 

کیس انرمکس Ostrog ADV

 

در فضای سقف کیس نیز می توانید دو عدد فن ۱۲۰ میلی متری یا یک رادیاتور ۲۴۰ میلی متری نصب کنید. اسمبل قطعات در این کیس به صورت معکوس صورت می گیرد که به این صورت پاور در قسمت پایین و مادربرد در قسمت بالا نصب می شود. از سوی دیگر سیستم مدیریت کابل کشی به کاربران اجازه می دهد تا کابل ها را در حد امکان از دید خارج کنند. دو عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0، جکهای صوتی و فن کنترلر به همراه کلید های پاور و ریست در پنل بالای کیس وجود دارند تا در صورتی که کیس را روی زمین قرار می دهید، به سادگی به آنها دسترسی پیدا کنید. انرمکس در خصوص قیمت و زمان عرضه دو کیس جدید خود اطلاعاتی منتشر نکرده است.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید