رونمایی جدیدترین روتر بی سیم D-Link AC1900 EXO 2016

0

روتر بی سیم D-Link AC1900 EXO
روتر بی سیم D-Link AC1900 EXO

رونمایی جدیدترین روتر بی سیم D-Link AC1900 EXO 2016

شرکت های فراوانی در زمینه تولید تجهیزات شبکه در سراسر جهان فعالیت دارند اما برخی از آنها به خصوص در کشور ما به دلیل حضور مستمر و طولانی مدت و ارائه محصولات با کیفیت بیش از سایرین مورد توجه قرار گرفتند. کمپانی D-Link یکی از شناخته شده ترین و پر فروش ترین برند های تولید کننده تجهیزات شبکه به شمار می رود که در کشور ما نیز محصولات این شرکت با استقبال مناسبی روبرو می شود. جدیدترین محصول D-Link یک روتر بی سیم بسیار زیبا و کارآمد است که با نام AC1900 EXO شناخته می شود. روتر بی سیم جدید دی لینک با کد محصول DIR-879 عرضه خواهد شد و علاوه بر طراحی چشم نواز،‌رنگ بندی جالب و متفاوتی دارد.

 

روتر بی سیم DIR-879 دی لینک از دو باند ۲.۴ و ۵ گیگاهرتزی برخوردار است. سرعت انتقال داده در باند ۲.۴ گیگاهرتز در بهترین شرایط به ۶۰۰ مگابیت در ثانیه خواهد رسید که این میزان برای باند ۵ گیگاهرتزی، سرعت ۱۳۰۰ مگابیت در ثانیه را نشان می دهد. چهار آنتن به کار رفته در روتر از تقویت کننده با توان بالا استفاده می کنند تا محدوده تحت پوشش به شکل قابل توجهی افزایش یابد. مدیریت تجهیزات متصل به روتر یکی از ویژگی های DIR-879 دی لینک به شمار می رود که توسط ویژگی Smart Connect صورت می گیرد.

روتر بی سیم D-Link AC1900 EXO
روتر بی سیم D-Link AC1900 EXO

این ویژگی به روتر اجازه مدیریت تجهیزات متصل را می دهد تا هر کدام به بهترین باند ارتباطی سازگار متصل شوند. انتقال مطمئن و با کمترین میزان خطا یکی از موارد مهم در تجهیزات شبکه به شمار می رود و به همین دلیل Qos هوشمند برای آنها در نظر گرفته شده است. این ویژگی هوشمند که در روتر D-Link AC1900 EXO به کار رفته، تضمین دهنده ارسال داده ها با کمترین میزان خطا خواهد بود. کلید اختصاصی Push برای اتصال سریع  تجهیزات هوشمند مانند گوشی، تبلت و نوت بوک در نظر گرفته شده است. قابلیت رمزنگاری WPA یا WPA2، قابلیت کار با تجهیزات بی سیم استاندارد ۸۰۲٫۱۱n/g و راه اندازی سریع در یک دقیقه با ویژگی Easy Setup از طریق آماده سازی با استفاده از اپلیکیشن موبایل از دیگر مشخصات D-Link DIR-879 به شمار می رود.طبق اعلام دی لینک،‌روتر جدید این شرکت با قیمت ۱۴۹.۹۹ دلار در بازار عرضه می شود.

لینک مطلب

پاسخ دهید