رونمایی رسمی از ال جی G6 در ایران

0

رونمایی رسمی از ال جی G6 در ایران

امروز 7 اردیبهشت 96 روزی بود که ال جی به صورت رسمی از گوشی پرچمدار خود یعنی G6 در تهران رونمایی کرد. در این مراسم که با حضور مدیران ال جی، مدیاپردازش و اصحاب رسانه برگزار شد از جدیدترین محصول ال جی که اولین بار در MWC 2017 معرفی شده بود، رونمایی شد. ال جی G6 گوشی هوشمندی است که از ویژگی های ممتازی سود می برد و آمده است تا سهم بیشتری از بازار داغ پرچمداران را به ال جی اختصاص دهد.

مدیران ال جی ایران و Young Sik Kim مدیر بخش موبایل ال جی در ایران در این مراسم به معرفی محصول جدید خود پرداختند و توضیحات کاملی را ارائه دادند. توضیحاتی که عنوان شد بیشتر مربوط به نمایشگر جدید و بدنه مستحکم این گوشی هوشمند بود. ال جی G6 مجهز به نمایشگری است که با نسبت جدید در این گوشی قرار گرفته است. این نسبت نمایشگر برابر با 18 به 9 است و ابعادی برابر با 5.7 اینچ است که رزولوشن 1440 در 2880 پیکسل را دارا می باشد. یکی از مواردی که ال جی تاکید بسیاری به آن دارد، قرار گرفتن نمایشگر 5.7 اینچ در بدنه ای کوچک است که می توان به راحتی با یک دست با آن کار کرد.

مدیر بخش موبایل ال جی در ایران عنوان کرد که دوران رقابت سخت افزاری به پایان رسیده است و رقابت بر سر ویژگی های مولتی مدیا و تجربه جذاب تر کاربر از کارکردن با گوشی هوشمند می باشد که امروزه مورد توجه قرار گرفته است. به همین منظور است که ال جی از نمایشگری جدید، دوربین بهینه تر با زاویه باز، باتری با ظرفیت بیشتر و استقامت بی نظیر بدنه استفاده کرده است.

راحتی کار با گوشی از مهمترین اهداف ال جی در ساخت G6 است به طوری که تمام موارد همچون طراحی بدنه، جنس بدنه، نمایشگر، رابط کاربری، دوربین و باتری با هوشمندی کامل در این محصول به کار گرفته شده است تا کاربر تجربه جدیدی را از یک گوشی هوشمند به دست آورد.

در آخر مراسم تجربه کار کردن با گوشی هوشمند ال جی G6 برای حضار فراهم شد تا از نزدیک با پرچمدار جدید ال جی کار کنند. تست مقاومت بدنه G6 یکی از مهیج ترین بخش های این مراسم بود. این تست به دفعات تکرار شد و هر بار هم با شدت بیشتری این کار صورت می گرفت که در آخرین تست شاهد سقوط G6 از فاصله بیش از دو متر بروی زمین بودیم که با موفقیت به پایان رسید.

توضیحات تکمیلی در مورد ال جی G6 را موکول می کنیم به بررسی تخصصی این محصول. منتظر باشید…

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید