رونمایی پیام رسان جدید گوگل ALLO 2016

0

پیام رسان جدید گوگل ALLO
پیام رسان جدید گوگل ALLO

رونمایی پیام رسان جدید گوگل ALLO 2016

گوگل تلاش های زیادی برای ارایه یک پیام رسان خوب از جنس سرویس های خود این شرکت برای پلتفرم خود و دیگر رقبا عرضه کند اما صادق که باشیم واقعا تا به حال موفق نبوده است. ALLO تازه ترین تلاش گوگل برای کسب موقعیتی مناسب در این حوزه می باشد که البته هنوز رسما به برای کاربران عرضه نشده است. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به رابط کاربری و کلیت چیزی که از ALLO می توان انتظار داشت. در ادامه با گیگر همراه باشید.

پیام رسان جدید گوگل ALLO
پیام رسان جدید گوگل ALLO

از تجربه های پیشین گوگل در زمینه پیام رسان متنی می توان به گوگل تاک یا هنگ اوتس اشاره کرد. اولی خیلی ساده و سریع بود اما از نظر گرافیکی پسندیده نبود، دومی از نظر ظاهری پسندیده اما از نظر عملکرد آنچنان مناسب به نظر نمی رسید. حداقل در مقایسه با بهترین عملکردهای این زمنیه مثل واتس اپ، وایبر، لاین، تلگرام و … عملکرد خوبی از خود نشان ندادند.

ALLO قرار است با بهره گیری از تجربیات گوگل در این زمینه و هوشمندتر شدن توسط Google Assistant بتواند جایگاه خود را در بین کاربران باز کند. از نظر ارزیابی های اولیه می توان گفت گوگل می تواند تا حدودی در زمینه موفق باشد اما برای موفقیت نیاز به کیفیت و سرعت بالا در این سرویس دارد در غیر این صورت کسی پیام رسان کند را دوست ندارد.

گردآوری:گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید