رکوردشکنی روس‌ها به کمک تویوتا هایلوکس!

0

برخی از شما اخبار منتشر شده در رابطه با رکوردشکنی بالون روس‌ها و دور زدن زمین با آن را شنیده‌اید؛ حالا برای شما جالب خواهد بود اگر بدانید که در پشت صحنه این رکوردشکنی، یک تویوتا هایلوکس سخت‌کوش حضور داشته است!

بالون Konyukhov در طول ۱۱ روزی که در آسمان قرار داشت، مسافتی معادل ۳۴۹۵۰ کیلومتر را طی کرد و از اقیانوس آرام، اقیانوس اطلس، اقیانوس هند، سراسر استرالیا، آمریکای جنوبی، آفریقا و حتی نزدیکی‌های قطب جنوب عبور کرد. روسیه حدود ۱۴ سال پیش رکورد عبور از دور زمین با بالون را در اختیار داشت؛ تا اینکه یک تیم آمریکایی این رکورد را شکست و حالا دوباره این رکورد در اختیار روس‌ها قرار گرفته و مردم این کشور از این بابت بسیار خوشحال هستند.

2016-toyota-hilux-hot-air-balloon-record-konyukhov-1

2016-toyota-hilux-hot-air-balloon-record-konyukhov-10

در جریان این رکوردشکنی تنها کسی که سوار بر بالون بود، شخصی به نام Fosset بوده که پسری به نام اسکار دارد. این پسر از افتخار آفرینی پدرش بسیار خوشحال است و می‌گوید: «من به پدر خود بسیار افتخار می‌کند. درک این موضوع که او چه افتخار بزرگی به دست آورده بسیار سخت است. طی کردن دور زمین با بالون و بدون توقف کار دشواری بوده و شانس انجام آن یک در میلیون است».

2016-toyota-hilux-hot-air-balloon-record-konyukhov-12

اما برای عملی شدن رکوردشکنی مجدد روس‌ها، یک خودروی زحمتکش به نام تویوتا هایلوکس  بر روی زمین قرار داشت، که منابع گاز هلیوم مورد نیاز بالون را حمل می‌کرد. تیم رکوردشکنی با بالن Konyukhov، وجود این خودروی قدرتمند را تحسین کرده و می‌گویند که تویوتا هایلوکس کمک حال بزرگی برای ما بوده است!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید