رکوردشکنی مرسدس‌بنز با فروش ۱۳۳،۷۵۲ خودرو در یک ماه!

0

مرسدس‌بنز توانست برای دومین بار، بهترین ماه فروش محصولاتش را در سال جاری میلادی را رقم بزند. این کمپانی توانست در ماه فوریه به رکورد فروش، ۱۳۳،۷۵۲دستگاه از محصولاتش دست یابد.

فروش ماه فوریه مرسدس‌بنز، حدود ۱۱.۲ درصد در تمام بازارها افزایش یافت. مرسدس‌بنز بیشتر فروش محصولاتش در ماه فوریه را، در کشورهای اروپا، آسیا، اقیانوس‌آرام و منطقه NAFTA به دست آورده است. بنز پرچم‌داران خرید خودروهایش را کشورهای؛ ژاپن، استرالیا، کانادا و تایوان، عنوان کرده است.

2016-Mercedes-Benz

عضو هیئت مدیره و مسئول بازاریابی و فروش مرسدس‌بنز، آقای Ola Kallenius، در این رابطه گفته است:«مرسدس‌بنز مسیر موفقیت‌آمیز خود را در ماه فوریه ادامه داد و برای رسیدن به این موفقیت، خودروهای شاسی‌بلند و کوچک ما نقش مهمی ایفا کردند. ما در ماه فوریه تنها ۱۰ هزار دستگاه از خودروهای نسخه C خود را در چین به فروش رساندیم.»

مرسدس‌بنز حدود ۱۴.۵ درصد بیشتر از سال ۲۰۱۵ در قاره اروپا، محصولاتش را به فروش رسانیده و در آلمان ۲۰.۷۵۱ دستگاه از محصولات خود را فروخته؛ که نشان‌دهنده افزایش ۱۸.۶ درصدی فروش مرسدس‌بنز در این کشور است.

در منطقه اقیانوس آرام و آسیا، ۴۴.۹۱۸ دستگاه از خودروهای مرسدس‌بنز فروخته شد؛ که نسبت به گذشته ۱۸.۲ درصد بیشتر شده است. فروش مرسدس‌بنز در چین ۲۹.۳ درصد افزایش داشته است.

در منطقهNAFTA با افزایش ۰،۴ درصدی، میزان فروش محصولات مرسدس‌بنز ۲۶،۸۵۲ دستگاه شد و در ایالات‌متحده با افزایش ۲.۹ درصدی؛ ۲۲،۹۴۱ دستگاه از تولیدات مرسدس‌بنز فروخته شد.

مرسدس‌بنز در بریتانیا و اسپانیا، ۱۰،۰۱۵ دستگاه از محصولاتش را به فروش رسانید، که نشان از افزایش ۲۰.۶دصدی میزان فروش این کمپانی است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید